• Post category:Artykuły

Długie wczasy czy krótki pobyt? W obu przypadkach wybór odpowiedniego miejsca to kluczowa kwestia, jeśli zależy nam na komfortowym wypoczynku. Wyjazd nad morze to zawsze dobry pomysł, a wybierając ośrodek Jarosławiec, spędzimy wakacje lub weekend w jednym z najbardziej atrakcyjnych morskich kurortów.

Polskie morze to jeden z najczęściej wybieranych kierunków turystycznych. Do wyboru mamy wiele kurortów, gdzie spędzimy udane wakacje. Decydując się na hotel, w którym wykupimy nocleg, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na to czy jego standard spełnia nasze oczekiwania. Nie mniej ważna jest odległość hotelu od plaży. Wpłynie to na nasz komfort, bo w każdej chwili będziemy mogli wrócić, jeśli na przykład zdarzy nam się czegoś zapomnieć.

Ośrodek Jarosławiec, czyli miejsce na komfortowy wypoczynek

Nadmorski klimat każdego wprowadza w dobry nastrój. Nawet kilka dni nad morzem pozwoli podładować akumulatory i wrócić do codzienności z nową energią. Bez względu na to czy zamierzasz wyjechać samemu, z partnerem, czy z dziećmi – wybierz miejsce, które ma ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Ośrodek Jarosławiec położony 350 metrów od plaży to dobry adres, jeśli planujesz pobyt nad morzem. Nadmorski resort Holiday Home ma ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić.

Ośrodek w Jarosławcu to miejsce dla całej rodziny

Przyjazny ośrodek Jarosławiec to nie tylko nocleg. Do Twojej dyspozycji są też dodatkowe atrakcje, które uprzyjemnią pobyt. O Twój relaks zadba strefa SPA, gdzie możesz skorzystać między innymi z sauny i jacuzzi. Do dyspozycji gości pozostaje sala fitness, siłownie zewnętrzna, ogród z leżakami, a dla rodziców z dziećmi dostępny jest pokój malucha.

Jeśli masz ochotę oderwać się na chwilę od rzeczywistości, wyskocz na kilka dni do SPA, położonego w ładnym miejscu. Ośrodek w Jarosławcu proponuje SPA dla dwojga, gdzie dostajesz nielimitowany dostęp do strefy SPA. Spacer brzegiem morza to dopełnienie całego wypoczynku.

Również wybierając rodzinne wakacje nad morzem, masz dostęp do wielu atrakcji. Czekają na Ciebie między innymi wieczorki taneczne, karaoke, jacuzzi i sauna. Dzieci na pewno ucieszy pokój malucha, dostęp do konsoli oraz pokazy cyrkowe.

Osoby powyżej 50 roku życia mogą wybrać pakiet, który zawiera 3 zabiegi rehabilitacyjne dziennie. Dostęp do strefy SPA, grill i wieczorki taneczne dodatkowo uprzyjemnią pobyt.

 

Dodaj komentarz