Region Małopolski, znany ze swojej bogatej historii, przepięknych krajobrazów i kulturowej różnorodności, oferuje nie tylko atrakcje turystyczne, ale także niezwykłe miejsca noclegowe. Od będących dziecięcym marzeniem domków na drzewie, po luksusowe hotele w starych zamkach. Małopolska zaprasza do odkrywania swoich najbardziej unikalnych i zapadających w pamięć miejsc noclegowych.

Nocleg 125 metrów pod ziemią

Dla tych, którzy pragną niezwykłych doświadczeń w okolicach Krakowa, nocleg pod ziemią w historycznej Kopalni Soli “Wieliczka” to propozycja nie do odrzucenia. To nie tylko szansa na spędzenie nocy w zupełnie odmiennych warunkach, ale również okazja do poznania bogatej historii górniczej tego miejsca. Noclegi w okolicach Krakowa rzadko kiedy bywają tak ekscytujące!

Pakiet zawierający nocny pobyt w komorze Słowackiego, zwiedzanie zakamarków kopalni oraz delektowanie się posiłkami serwowanymi w głębi ziemi, to idealna oferta dla poszukiwaczy przygód i miłośników historii.

Nocleg w zabytkowym zamku

Małopolska jest siedzibą wielu zabytkowych zamków i pałaców, które zostały przekształcone w luksusowe hotele. Zamek w Niepołomicach zapewnia wyjątkowe wrażenia, łącząc historyczny charakter z nowoczesnymi udogodnieniami. Goście mogą poczuć się jak szlachta, korzystając zarówno z pięknie urządzonych pokoi, jak i z lokalnych atrakcji.

Ekologiczne domki na drzewie

Dla tych, którzy szukają bliższego kontaktu z naturą, ekologiczne domki na drzewie w Korbielowie stanowią idealną opcję. Zbudowane z naturalnych materiałów i umiejscowione wśród leśnej zieleni, pozwalają na pełne odprężenie wśród ptasich śpiewów i szumu drzew. To świetny sposób na regenerację w zgodzie z naturą.

Luksusowe wagony kolejowe

Stacja Trzebieńczyce to unikalny projekt w Małopolsce, który oferuje noclegi w odrestaurowanych, zabytkowych wagonach kolejowych. Każdy wagon jest inny, ale wszystkie oferują wysoki standard wyposażenia. To nietypowe i kreatywne rozwiązanie, które przyciąga zarówno miłośników historii kolejnictwa, jak i tych, którzy szukają czegoś oryginalnego.


Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.