Nocuje.net jest jednym z największych i najstarszych polskich portali turystycznych oferujących możliwość rezerwacji noclegów w gwarantowanej najniższej cenie. Portal ma ugruntowaną pozycję i rozpoznawalną markę czego dowodem jest duże i stale rosnące grono użytkowników strony. Jest to doskonałe miejsce na reklamę wszelkich produktów i usług związanych bezpośrednio lub pośrednio z szeroko pojętą turystyką.

REKLAMA

Oferujemy skuteczne metody promocji i reklamy oparte o wysoki współczynnik konwersji oraz mierzalne efekty. Proponujemy Państwu możliwość zamieszczenia sponsorowanego artykułu promocyjnego, reklamy w postaci banneru, widgetu oraz wsparcia kampanii na naszych profilach w social mediach.

Portal zawiera również nieoznaczone treści partnerów oraz artykuły sponsorowane

Ponadto jako właściciel sieci portali tematycznych BlogKobiet.pl ( strona dedykowana dla aktywnych i nowoczesnych kobiet ), MocnaStrona.com ( potężny serwis internetowy przeznaczony dla mężczyzn ) VAXY.PL ( ogólnopolski portal o charakterze lifestylowym) oraz nasz najnowszy kobiecy serwis – KobiecaStrefa.com proponujemy Państwu możliwość przeprowadzenia wielkich i skutecznych kampanii również innych usług i produktów które trafią do szerokiego grona odbiorców.

PATRONAT

Zachęcamy również organizatorów imprez, wydarzeń oraz różnego rodzaju inicjatyw do współpracy na zasadzie bezpłatnego patronatu. W zamian za nasza reklamę oferujemy skuteczną promocję Państwa imprezy.

Osoby i firmy zainteresowanie współpracą zachęcamy co kontaktu przez dział ,,Skontaktuj się z nami przez nocuje.net care’’

Zapraszamy do współpracy!

Close Menu