Nocuje.net jest jednym z największych i najstarszych polskich portali turystycznych oferujących możliwość rezerwacji noclegów w gwarantowanej najniższej cenie. Portal ma ugruntowaną pozycję i rozpoznawalną markę czego dowodem jest duże i stale rosnące grono użytkowników strony. Jest to doskonałe miejsce na reklamę wszelkich produktów i usług związanych bezpośrednio lub pośrednio z szeroko pojętą turystyką.

REKLAMA

Oferujemy skuteczne metody promocji i reklamy oparte o wysoki współczynnik konwersji oraz mierzalne efekty. Proponujemy Państwu możliwość zamieszczenia sponsorowanego artykułu promocyjnego, reklamy w postaci banneru, widgetu oraz wsparcia kampanii na naszych profilach w social mediach.

Nocuje.net jest również właścicielem 6 popularnych grup ogłoszeń na portalu Facebook promujących lokalne oferty noclegowe. Grupy te są stanowią również przestrzeń reklamową którą zarządzamy.

WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE REKLAMY NA NOCUJE.NET DOSTĘPNE JEST TUTAJ.


Ponadto jako właściciel sieci portali tematycznych BlogKobiet.pl ( strona dedykowana dla aktywnych i nowoczesnych kobiet ), MocnaStrona.com ( potężny serwis internetowy przeznaczony dla mężczyzn ) VAXY.PL ( ogólnopolski portal o charakterze lifestylowym) oraz nasz najnowszy kobiecy serwis – KobiecaStrefa.com proponujemy Państwu możliwość przeprowadzenia wielkich i skutecznych kampanii również innych usług i produktów które trafią do szerokiego grona odbiorców.

PATRONAT

Zachęcamy również organizatorów imprez, wydarzeń oraz różnego rodzaju inicjatyw do współpracy na zasadzie bezpłatnego patronatu. W zamian za nasza reklamę oferujemy skuteczną promocję Państwa imprezy.

Osoby i firmy zainteresowanie współpracą zachęcamy co kontaktu przez dział ,,Skontaktuj się z nami przez nocuje.net care’’

Portal zawiera nieoznaczone treści partnerów oraz artykuły sponsorowane.

Zapraszamy do współpracy!,

epoqum.io