• Post category:Artykuły

Nowa rzeczywistość to także nowe spojrzenie na wakacje. Zastanawiacie się, jak zagwarantować bezpieczeństwo sobie i dzieciom w czasie urlopu nad Bałtykiem? My znamy na to sposób: odwiedziliśmy i polecamy apartamenty rodzinne nad morzem. Przeczytajcie, dlaczego warto tam pojechać.

Procedury i udogodnienia w czasie pandemii

Apartamenty rodzinne nad morzem to doskonale zorganizowana przestrzeń z wydzielonymi strefami – także aneksem kuchennym, który pozwoli zjeść rodzicom i dzieciom wspólne posiłki. Zdejmujecie z siebie stałe pilnowanie zalecanego dystansu, co niestety ciężko jest wytłumaczyć dzieciom w czasie wspólnej wizyty w restauracji. Nie trzeba także bez przerwy dezynfekować dziecięcych rączek, kiedy ich właściciele zrobią sobie przerwę na zabawę w czasie posiłku… Samodzielne przygotowanie posiłków to także wybawienie dla rodziców dzieci-niejadków. My odwiedziliśmy Władysławowo, które oferuje apartamenty dedykowane dla rodzin z dziećmi. Wizyta zakończona sukcesem!

Kiedy na plaży tłumy…

Rodzinne apartamenty we Władysławowie to także świetny pomysł na spędzenie czasu na powietrzu, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Bezcenny w czasie wyjazdu nad morze okazuje się doskonale urządzony balkon z meblami tarasowymi. Ulubione gry i zabawki sprawią, że miło upłynie Wam czas na zażywaniu kąpieli słonecznych – w dodatku bez obaw o Wasze zdrowie. Ponieważ apartament znajduje się blisko morza, zapewniacie sobie odgłosy szumu morza bez wychodzenia z domu. Przez całą dobę macie widok z okna na Bałtyk – wschody i zachody słońca możecie podziwiać znad kubka z ulubioną kawą.

Pokój widokiem na Bałtyk

Czy zdajecie sobie sprawę, jakiego znaczenie nabierają apartamenty z widokiem na morze w czasach pandemii? Możecie z pokoju oceniać zagęszczenie osób na plaży – i jeśli uznacie, że ilość osób spacerujących po plaży jest zgodna z wytycznymi epidemicznymi, zakładacie klapki, wychodzicie całą rodziną z apartamentu i… już jesteście nad Bałtykiem! Wracając do apartamentu macie pewność, że jeśli nie zgłosiliście prośby o sprzątanie pokoju, nikogo poza Wami w nim nie było. Nie musicie odkażać pomieszczenia, wystarczy że umyjecie ręce mydłem po powrocie ze spaceru. Możecie zająć się odpoczynkiem, bez obaw o Wasze bezpieczeństwo.

Aby zagwarantować sobie przyjemne wakacje z dziećmi warto wybrać takie miejsce, które w czasie obostrzeń epidemicznych zagwarantuje bezpieczne atrakcje i pomysły na spędzanie czasu wolnego: możliwość przygotowania posiłków w kuchni udostępnionej na wyłączność, balkon z możliwością urządzania na nim zabaw, bliska odległość od morza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą rodzinnych apartamentów nad morzem. To miejsce, które wprowadziło specjalne procedury bezpieczeństwa, pozwalające Wam cieszyć się udanymi wakacjami.

Dodaj komentarz