Nowa rzeczywistość to także nowe spojrzenie na wakacje. Zastanawiacie się, jak zagwarantować bezpieczeństwo sobie i dzieciom w czasie urlopu nad Bałtykiem? My znamy na to sposób: odwiedziliśmy i polecamy apartamenty rodzinne nad morzem. Przeczytajcie, dlaczego warto tam pojechać.

Procedury i udogodnienia w czasie pandemii

Apartamenty rodzinne nad morzem to doskonale zorganizowana przestrzeń z wydzielonymi strefami – także aneksem kuchennym, który pozwoli zjeść rodzicom i dzieciom wspólne posiłki. Zdejmujecie z siebie stałe pilnowanie zalecanego dystansu, co niestety ciężko jest wytłumaczyć dzieciom w czasie wspólnej wizyty w restauracji. Nie trzeba także bez przerwy dezynfekować dziecięcych rączek, kiedy ich właściciele zrobią sobie przerwę na zabawę w czasie posiłku… Samodzielne przygotowanie posiłków to także wybawienie dla rodziców dzieci-niejadków. My odwiedziliśmy Władysławowo, które oferuje apartamenty dedykowane dla rodzin z dziećmi. Wizyta zakończona sukcesem!

Kiedy na plaży tłumy…

Rodzinne apartamenty we Władysławowie to także świetny pomysł na spędzenie czasu na powietrzu, ale z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Bezcenny w czasie wyjazdu nad morze okazuje się doskonale urządzony balkon z meblami tarasowymi. Ulubione gry i zabawki sprawią, że miło upłynie Wam czas na zażywaniu kąpieli słonecznych – w dodatku bez obaw o Wasze zdrowie. Ponieważ apartament znajduje się blisko morza, zapewniacie sobie odgłosy szumu morza bez wychodzenia z domu. Przez całą dobę macie widok z okna na Bałtyk – wschody i zachody słońca możecie podziwiać znad kubka z ulubioną kawą.

Pokój widokiem na Bałtyk

Czy zdajecie sobie sprawę, jakiego znaczenie nabierają apartamenty z widokiem na morze w czasach pandemii? Możecie z pokoju oceniać zagęszczenie osób na plaży – i jeśli uznacie, że ilość osób spacerujących po plaży jest zgodna z wytycznymi epidemicznymi, zakładacie klapki, wychodzicie całą rodziną z apartamentu i… już jesteście nad Bałtykiem! Wracając do apartamentu macie pewność, że jeśli nie zgłosiliście prośby o sprzątanie pokoju, nikogo poza Wami w nim nie było. Nie musicie odkażać pomieszczenia, wystarczy że umyjecie ręce mydłem po powrocie ze spaceru. Możecie zająć się odpoczynkiem, bez obaw o Wasze bezpieczeństwo.

Aby zagwarantować sobie przyjemne wakacje z dziećmi warto wybrać takie miejsce, które w czasie obostrzeń epidemicznych zagwarantuje bezpieczne atrakcje i pomysły na spędzanie czasu wolnego: możliwość przygotowania posiłków w kuchni udostępnionej na wyłączność, balkon z możliwością urządzania na nim zabaw, bliska odległość od morza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą rodzinnych apartamentów nad morzem. To miejsce, które wprowadziło specjalne procedury bezpieczeństwa, pozwalające Wam cieszyć się udanymi wakacjami.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.