Zastanawiasz się, co można zabrać do samolotu w bagażu głównym, a co można przewozić w bagażu podręcznym? Każda linia lotnicza ma inne wytyczne, ale nie ma ograniczeń co do tego, aby laptop w bagażu podręcznym także znalazł swoje miejsce.

Dziś przewożenie różnego rodzaju podstawowych pakunków jest możliwe, ale warto upewnić się w regulaminie, jak powinien wyglądać bagaż w samolocie. Laptop, czy okulary do komputera wprawdzie śmiało zmieszczą się w bagażu podręcznym, ale z przewoźnikiem może być różnie.

Pamiętaj, że laptop w samolocie to urządzenie dozwolone. Korzystanie z niego jest jednak ograniczone w momencie startu i lądowania, a także w sytuacji, gdy taki zakaz (ze względu na warunki atmosferyczne) wyda kapitan samolotu.

Ubezpieczenie komputera

Ubezpieczenie komputera jest możliwe w ramach polisy sprzętu elektronicznego. Jest to bardzo szerokie ubezpieczenie, ponieważ można nim objąć nie tylko laptop (znajdź w sklepie); ale także Smartfon, czy tablet.

Ubezpieczenie to jednak niejedyny sposób, aby zabezpieczyć siebie i swój komputer m.in. w podróży samolotem. Możesz kupić okulary do komputera. Cena ich jest obecnie bardzo atrakcyjna, ze względu na szeroką dostępność rozwiązań dla pracowników biurowych. Zdecydowanie kompletne okulary do komputera z antyrefleksem to pomoc niezbędna dla każdego.

Okulary do komputera

Jakie okulary do komputera warto kupić? Przede wszystkim powinny to być dedykowane okulary do pracy przy komputerze. Cena dostępnych w sprzedaży modeli jest obecnie bardzo atrakcyjna, ze względu na szeroką dostępność różnych propozycji. Wybierz szkła do komputera z antyrefleksami, a nie pożałujesz! Wykonując komputerowe badanie wzroku (cena uzależniona od miejsca) przekonasz się, jak chronią Twoje oczy. Natomiast niewielki rozmiar okularów pozwoli Ci zabrać je ze sobą w każdą podróż, jako bagaż podręczny. Nie będzie to, więc wykluczało całkowitego używania komputera podczas dłuższych i krótszych lotów.

Szukasz laptopa idealnego do ciągłych podróży? Sprawdź na sklep.precio.pl!

Dodaj komentarz

Close Menu