Zastanawiasz się, co można zabrać do samolotu w bagażu głównym, a co można przewozić w bagażu podręcznym? Każda linia lotnicza ma inne wytyczne, ale nie ma ograniczeń co do tego, aby laptop w bagażu podręcznym także znalazł swoje miejsce.

Dziś przewożenie różnego rodzaju podstawowych pakunków jest możliwe, ale warto upewnić się w regulaminie, jak powinien wyglądać bagaż w samolocie. Laptop, czy okulary do komputera wprawdzie śmiało zmieszczą się w bagażu podręcznym, ale z przewoźnikiem może być różnie.

Pamiętaj, że laptop w samolocie to urządzenie dozwolone. Korzystanie z niego jest jednak ograniczone w momencie startu i lądowania, a także w sytuacji, gdy taki zakaz (ze względu na warunki atmosferyczne) wyda kapitan samolotu.

Ubezpieczenie komputera

Ubezpieczenie komputera jest możliwe w ramach polisy sprzętu elektronicznego. Jest to bardzo szerokie ubezpieczenie, ponieważ można nim objąć nie tylko laptop (znajdź w sklepie); ale także Smartfon, czy tablet.

Ubezpieczenie to jednak niejedyny sposób, aby zabezpieczyć siebie i swój komputer m.in. w podróży samolotem. Możesz kupić okulary do komputera. Cena ich jest obecnie bardzo atrakcyjna, ze względu na szeroką dostępność rozwiązań dla pracowników biurowych. Zdecydowanie kompletne okulary do komputera z antyrefleksem to pomoc niezbędna dla każdego.

Okulary do komputera

Jakie okulary do komputera warto kupić? Przede wszystkim powinny to być dedykowane okulary do pracy przy komputerze. Cena dostępnych w sprzedaży modeli jest obecnie bardzo atrakcyjna, ze względu na szeroką dostępność różnych propozycji. Wybierz szkła do komputera z antyrefleksami, a nie pożałujesz! Wykonując komputerowe badanie wzroku (cena uzależniona od miejsca) przekonasz się, jak chronią Twoje oczy. Natomiast niewielki rozmiar okularów pozwoli Ci zabrać je ze sobą w każdą podróż, jako bagaż podręczny. Nie będzie to, więc wykluczało całkowitego używania komputera podczas dłuższych i krótszych lotów.

Szukasz laptopa idealnego do ciągłych podróży? Sprawdź na sklep.precio.pl!

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.