Małopolska to bardzo malowniczy obszar, który nie bez powodu może pochwalić się wieloma prestiżowymi i luksusowymi obiektami wypoczynkowymi. Połączenie nowoczesnego hotelu Spa z naturalną okolicą to świetny pomysł, który znacznie podnosi satysfakcję gości z pobytu. Sprawdźmy, które z tych obiektów są naprawdę warte polecenia.

Radocza Park – Hotel Spa & Wellness

Radocza to miejscowość niedaleko Wadowic, która oferuje fenomenalne widoki oraz spokojny, odprężający klimat. Mieszczący się w niej Radocza Park to hotel SPA prezentujący bardzo wysoki poziom obsługi, atrakcji oraz wszechstronności oferty. Zacznijmy od tego, że ich usługi podzielone są na ofertę dla osób prywatnych i dla firm, dzięki czemu jest to miejsce świetnie przystosowane zarówno dla wyjazdów rodzinnych, jak i służbowych, czy celów szkoleniowych. Wiele atrakcji, takich jak park linowy, pole do paintballa, tor dla quadów, boiska, baseny czy nawet przelot balonem jest dostępny dla klientów na życzenie, a także zawsze można się udać do strefy wellness, aby zażyć prawdziwego relaksu i odprężenia. Oferta dla firm pozwala na zorganizowanie dużej konferencji, czy szkolenia, a to dzięki dostępności wielu sal specjalnie przystosowanych do tego typu celów. Malownicza okolica z widokiem na góry sprawia, że pobyt w tym miejscu długo pozostaje w pamięci gości.

Czarny Potok – Resort Spa & Conference

Obiekt znajduje się w Krynicy Zdrój, więc mamy do czynienia z obiektem położonym wśród gór, których widoki wprowadzają rewelacyjny klimat. Dostępność luksusowych sal konferencyjnych sprawia, że przeprowadzenie prezentacji, czy większego spotkania biznesowego nie jest żadnym problemem, co więcej, stylistyka sal z pewnością wywrze świetne wrażenie na uczestnikach, co przełoży się na efekty. Oferta dla osób prywatnych i rodzin umożliwia atrakcyjny i aktywny wypoczynek z masą atrakcji oraz strefą SPA, gdzie różnorodne zabiegi pielęgnacyjne umożliwią nam prawdziwy relaks.

Modrzewie Hotel Park

Park Modrzewie to pięciogwiazdkowy hotel spa w Małopolsce. Dokładna lokalizacja to Wadowice, nieopodal Krakowa. Trudno opisywać ten obiekt, ponieważ już sam jego wystrój sprawia, że nie chcemy go opuszczać. Profesjonalne w każdym calu usługi gastronomiczne, rozrywkowe, konferencyjne oraz wypoczynkowe czynią to miejsce idealną lokacją na każdą okazję. Możliwość organizacji wesel i przyjęć wszelkiego rodzaju tworzy okazję do zaprezentowania się z najlepszej strony oraz zapewnienie wszystkim uczestnikom wspomnień na całe życie.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.