• Post category:Artykuły

Małopolska to bardzo malowniczy obszar, który nie bez powodu może pochwalić się wieloma prestiżowymi i luksusowymi obiektami wypoczynkowymi. Połączenie nowoczesnego hotelu Spa z naturalną okolicą to świetny pomysł, który znacznie podnosi satysfakcję gości z pobytu. Sprawdźmy, które z tych obiektów są naprawdę warte polecenia.

Radocza Park – Hotel Spa & Wellness

Radocza to miejscowość niedaleko Wadowic, która oferuje fenomenalne widoki oraz spokojny, odprężający klimat. Mieszczący się w niej Radocza Park to hotel SPA prezentujący bardzo wysoki poziom obsługi, atrakcji oraz wszechstronności oferty. Zacznijmy od tego, że ich usługi podzielone są na ofertę dla osób prywatnych i dla firm, dzięki czemu jest to miejsce świetnie przystosowane zarówno dla wyjazdów rodzinnych, jak i służbowych, czy celów szkoleniowych. Wiele atrakcji, takich jak park linowy, pole do paintballa, tor dla quadów, boiska, baseny czy nawet przelot balonem jest dostępny dla klientów na życzenie, a także zawsze można się udać do strefy wellness, aby zażyć prawdziwego relaksu i odprężenia. Oferta dla firm pozwala na zorganizowanie dużej konferencji, czy szkolenia, a to dzięki dostępności wielu sal specjalnie przystosowanych do tego typu celów. Malownicza okolica z widokiem na góry sprawia, że pobyt w tym miejscu długo pozostaje w pamięci gości.

Czarny Potok – Resort Spa & Conference

Obiekt znajduje się w Krynicy Zdrój, więc mamy do czynienia z obiektem położonym wśród gór, których widoki wprowadzają rewelacyjny klimat. Dostępność luksusowych sal konferencyjnych sprawia, że przeprowadzenie prezentacji, czy większego spotkania biznesowego nie jest żadnym problemem, co więcej, stylistyka sal z pewnością wywrze świetne wrażenie na uczestnikach, co przełoży się na efekty. Oferta dla osób prywatnych i rodzin umożliwia atrakcyjny i aktywny wypoczynek z masą atrakcji oraz strefą SPA, gdzie różnorodne zabiegi pielęgnacyjne umożliwią nam prawdziwy relaks.

Modrzewie Hotel Park

Park Modrzewie to pięciogwiazdkowy hotel spa w Małopolsce. Dokładna lokalizacja to Wadowice, nieopodal Krakowa. Trudno opisywać ten obiekt, ponieważ już sam jego wystrój sprawia, że nie chcemy go opuszczać. Profesjonalne w każdym calu usługi gastronomiczne, rozrywkowe, konferencyjne oraz wypoczynkowe czynią to miejsce idealną lokacją na każdą okazję. Możliwość organizacji wesel i przyjęć wszelkiego rodzaju tworzy okazję do zaprezentowania się z najlepszej strony oraz zapewnienie wszystkim uczestnikom wspomnień na całe życie.

Dodaj komentarz