Przy organizacji konferencji czy spotkania biznesowego wybór odpowiedniego miejsca ma znaczenie kluczowe. Spotkania biznesowe w pięknym otoczeniu nabierają zupełnie innego charakteru, dlatego warto wybierać miejsca z wyjątkowym klimatem. Dokładnie takim miejscem są sale konferencyjne na Mazurach. W mazurskiej scenerii nawet podczas spotkania biznesowego można wypocząć i zrelaksować się. Poznaj atuty mazurskiego hotelu konferencyjnego i zorganizuj wydarzenie w najlepszym stylu!

Sale konferencyjne na Mazurach- dlaczego warto z nich skorzystać?

Sale konferencyjne na Mazurach to doskonałe miejsca do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i wydarzeń biznesowych. Piękne otoczenie i najwyższej jakości wyposażenie dostępnych wnętrz sprawiają, że obiekty konferencyjne spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Organizatorzy spotkań biznesowych mogą skorzystać z nowoczesnego sprzętu multimedialnego, który zapewni powodzenie i najwyższy poziom. Przestronne sale są w stanie pomieścić nawet 200 uczestników spotkania, co pozwala na wykorzystanie ich zarówno do wydarzeń kameralnych, jak i spotkań na dużą skalę.

Obiekty konferencyjne dla wymagających

Na gości czeka tutaj kilka wspaniale urządzonych i bogato wyposażonych sal. Jedną z nich jest Sala Balowa- Pałac, będąca salą reprezentacyjną. Pomieści ona maksymalnie 50 osób, a swoim wystrojem zachwyci każdego. To obiekt idealny do organizacji prestiżowych spotkań biznesowych na światowym poziomie. Inną salą oferowaną klientom jest Gabinet Jana- Pałac. W sali znajduje się duży, wspólny stół na 10 osób, a sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, nowoczesny ekran LCD oraz flipchart. To odpowiednie miejsce do organizacji spotkań i konferencji o charakterze kameralnym. Do organizacji dużych konferencji idealnie nadaje się Sala Melchiora- Spichlerz, mogąca pomieścić nawet 200 uczestników.

Atrakcyjna lokalizacja i dodatkowe atuty

Łącznie w hotelu znajduje się 50 pokoi i apartamentów. Na terenie kompleksu znajduje się obszerny 4-hektarowy park w angielskim stylu, z wytyczonymi ścieżkami spacerowymi i rezerwatem danieli. Jest tu także zarybiony staw pełniący funkcje rekreacyjne. Tak atrakcyjne otoczenie będzie doskonałym tłem dla organizacji eventów biznesowych.

Hotele konferencyjne na Mazurach

Hotele konferencyjne to nie tylko sale konferencyjne, ale także mnóstwo atrakcji dodatkowych, jakie czekają tu na gości. Do niewątpliwych atrakcji należy przestronny basen oraz SPA, oferujące pakiety specjalne dla par i nie tylko. Do dyspozycji gości pozostaje także hotelowa Restauracja Szlachecka, oferująca szeroki wybór dań kuchni tradycyjnej. Bez wątpienia zlokalizowane na Mazurach sale konferencyjne to doskonałe miejsca na organizację konferencji, spotkania integracyjnego, ale także udanych imprez integracyjnych. Bliska odległość do centrum miasta stanowi ułatwienie dla gości biznesowych, a doskonale przygotowane sale konferencyjne pozwolą na organizację spotkania w nowoczesnym stylu. Mazurskie hotele konferencyjne cieszą się sporą popularnością, która wciąż rośnie. Jeżeli chcesz zorganizować konferencję, a nie masz jeszcze wybranego miejsca, sale szkoleniowe na Mazurach spełnią Twoje oczekiwania. Restauracja charakteryzuje się wyjątkowym wystrojem oraz tarasem wychodzącym na pomost i staw. Można podziwiać z niego piękne mazurskie widoki, co z pewnością dodaje obiektowi sporo atrakcyjności. W Restauracji Szlacheckiej rządzi kuchnia w nurcie slow food, a produkty bazowe pozyskiwane są od lokalnych, ekologicznych producentów.

 

Dodaj komentarz