• Post category:Finanse

Chcąc wybrać odpowiednią opcję spośród wszystkich dostępnych na rynku gadżetów reklamowych, niejeden przedsiębiorca ma bardzo utrudnione zadanie ze względu na ilość i różnorodność produktów należących do tego asortymentu. Firmy zajmujące się dostarczaniem tego typu akcesoriów prześcigają się wręcz w pomysłowości na to, na czym są w stanie wykonać odpowiedni nadruk logo, hasła reklamowego lub tego, co ich klient potrzebuje, by zrealizować swoją strategię marketingową. Coraz bardziej kładzie się również nacisk na dopasowanie tego typu gadżetów do profilu działalności firmy, która dokonuje zamówienia, aby przynajmniej na poziomie podstawowych skojarzeń wszystko wypadało spójnie. Tak więc powstają produkty kojarzące się z ekologią, bezpieczeństwem, nowymi technologiami, a także turystyką – to właśnie tą ostatnią kategorią ogólną postanowiliśmy zająć się w tym artykule, gdyż jest on jedną z popularniejszych  w asortymencie reklamowym z możliwością nadruku.

Kosmetyczka podróżna

Niezależnie od płci, kosmetyczka jest jednym z tych akcesoriów podróżnych, którą zawsze zabieramy ze sobą. Warto zatem by mieć ją w swoim domu, a co najważniejsze, aby potrafiła ona pomieścić wszystko to, co zwykle chcemy zabrać ze sobą w podróż, jeśli chodzi o kosmetyki lub ewentualnie lekarstwa i opatrunki. Higiena jest ważna, a taki produkt to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo czasu spędzają na wyjazdach służbowych. Choć zwykle nie rozpatrujemy jej w innych kategoriach, to kosmetyczka pełni również funkcje zabezpieczenia – podczas załadunku walizki do samolotu może zdarzyć się, że perfumy, które przewozimy, zostaną stłuczone, a wówczas nikt nie chciałby, aby zawartość flakonu rozlała się na ubrania, czy sprzęt elektroniczny.

Etui uniwersalne

Teoretycznie to, co umieścimy w walizce lub torbie podróżnej, powinno być dobrze chronione. W rzeczywistości bywa z tym różnie. Elektronika może dziś uszkodzić się od najmniejszego wstrząsu lub wypadku, a podróżowanie liniami lotniczymi wiąże się z ryzykiem zepsucia bardziej delikatnych elementów podczas sortowania i przewozu na pokład samolotu. Podróżując lepiej mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem, a to może zagwarantować jedynie odpowiednie etui – niestraszne mu wstrząsy, przypadkowe zarysowanie, a i wygląd potrafi tu bardzo miło zaskoczyć paletą kolorów i wzorów – jako gadżet reklamowy z nadrukiem sprawdzi się zatem bardzo dobrze.

Przygotowani na każdą okazję

Aby podróż była wygodna, używamy współcześnie wielu gadżetów. Może tu nawet chodzić o jazdę tramwajem do pracy, gdyż im więcej czasu spędzamy w komunikacji miejskiej, tym bardziej zaczyna to przypominać wycieczkę, na którą warto się przecież przygotować. Gadżety reklamowe nie próżnują także i w takim wypadku i proponują klientom, którzy wybiorą tę kategorię akcesoriów, następujące możliwości:
– pelerynę przeciwdeszczową w formie breloczka do kluczy, który służy jako jej opakowanie,
– podstawowe przybory do zadbania o czystość i wygląd paznokci, zebrane w gustowny zestaw,
– poręczne uchwyty na torebkę, dzięki którym nie trzeba będzie stawiać jej na ziemi, jednocześnie brudząc materiał, z którego została wykonana,
– wagi do bagaży, ogrzewacze dłoni, parasole,
– walizki, torby oraz plecaki turystyczne.

W opracowaniu tego tematu otrzymaliśmy pomoc od zespołu budującego sklep Bewu.pl

Dodaj komentarz