Większość z nas czeka z utęsknieniem na wakacje, gdyż wreszcie można odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Wiele osób wybiera wyjazd nad morze, które kojarzy się z wakacyjną beztroską. Bardzo popularną miejscowością są Ustronie Morskie, uchodząca za jedną z bardziej malowniczych zakątków nad Bałtykiem! Zaplanuj swój wyjazd, wybierając komfortowe miejsce na nocleg!

Ustronie Morskie – atrakcyjne pod każdym względem

Ustronie Morskie każdego roku przyciągają wielu turystów, którzy mają do dyspozycji szerokie, piaszczyste plaże, unikalny mikroklimat z dużą zawartością jodu i piękne, cowieczorne zachody słońca. To miejscowość atrakcyjna również dla inwestorów, dlatego też powstają tu liczne nowoczesne kompleksy. Popularnością cieszą się zwłaszcza domki nad morzem Ustronie Morskie. Zobaczmy, na przykładzie ośrodka wypoczynkowego Holiday Park, co zyskujemy, decydując się na pobyt w takim miejscu.

Holiday Park w Ustroniu Morskim – zobacz, co na Ciebie czeka!

Holiday Park to nowoczesny resort, w którym wypoczniesz za wszystkie czasy, ciesząc się komfortowymi warunkami i wyjątkowej urody nadmorskim otoczeniem. Cała powierzchnia kompleksu jest niezwykle przestronna, wynosi 40 000 m2. Do dyspozycji masz aż 163 luksusowych domków i 240 luksusowych apartamentów. Dostępne są takie atrakcje jak basen z podgrzewaną wodą, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą i zjeżdżalnie wodne. Jest tu wypożyczalnia rowerów i skuterów, 8 bajecznych placów zabaw, siłownia na świeżym powietrzu i wiele innych miejsc, gdzie można ciekawie spędzić czas z rodziną. Pobyt umilą pyszne posiłki w restauracji i kawiarni bistro, gdzie masz dostęp do bogatej oferty wyżywienia oraz pełnej gamy napojów. Oferowane są bogate i urozmaicone śniadania oraz obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu.

Ustronie Morskie – dlaczego warto je odwiedzić i pozostać tu na trochę?

Ustronie Morskie to miejsce, w którym każdy spędzi udany urlop, niezależnie od tego, czy wolisz leniwie plażować, czy preferujesz bardziej trochę aktywności. Miejscowość ta spełnia wszystkie potrzeby turystów, zapewniając zdrowy odpoczynek nad morzem, w otoczeniu bujnych lasów i niezmąconej niczym przyrody. Ale urlop w Ustroniu Morskim to nie tylko plażowanie, spacery, kąpiele morskie czy wycieczki rowerowe, to również ciekawe wizyty w Muzeum Wojska Polskiego, Skansenie czy odwiedziny w zabytkowej latarni morskiej w pobliskich Gąskach. Zdecydowanie warto tu być!

Dodaj komentarz