• Post category:Pozostałe

Ze względu na kiepską sytuację finansową postanowiłeś spróbować swoich sił w typowaniu zakładów bukmacherskich? Skorzystaj z naszych wskazówek znajdujących się poniżej i dowiedz się, jak grać skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie.

Jak zacząć grać u bukmachera?

Przede wszystkim w pierwszej kolejności, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej dyscypliny sportowej, na której to skupimy największą uwagę. Może to być np. piłka nożna, hokej na lodzie bądź siatkówka – w tym konkretnym przypadku oferta polskich bukmacherów jest niezwykle szeroka i różnorodna. Obecnie coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród początkujących i niepewnych jeszcze graczy cieszą się tzw. bezpieczne kupony, które przewidują popełnienie jednego błędu. Wielu typerów bardzo chętnie korzysta także z gotowych typów bukmacherskich, które w połączeniu z ich wiedzą i doświadczeniem, znacznie ułatwiają i uskuteczniają grę. Darmowe i pewne sportowe typy koszykówka znajdziemy na portalu https://twojtyp.pl. Na stronie oprócz typów dostępne są także szczegółowe analizy sportowe oraz rankingi najlepszych typerów.

Kupony bukmacherskie – SOLO, AKO a może SYSTEM?

Rozpoczynając swoją przygodę z bukmacherką, należy pamiętać o tym, że wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje kuponów – SOLO, AKO oraz SYSTEM. Pierwszy z nich jak sama nazwa wskazuje, zawiera wyłącznie jeden typ, drugi to kupon składający się z co najmniej dwóch zdarzeń, z kolei kupony systemowe zawierają pojedyncze spotkania ułożone w różnych kombinacjach. Istnieje jeszcze jeden rodzaj kuponów, który w swojej ofercie posiadają nieliczni bukmacherzy, w tym STS. Chodzi oczywiście o tzw. bezpieczny kupon, który w przeciwieństwie do pozostałych wyżej omawianych kuponów dopuszcza popełnienie jednego błędu. Niemniej jednak w tym przypadku musimy liczyć się z tym, że wygrana będzie nieco niższa, niż ta, którą otrzymalibyśmy, poprawnie typując wszystkie zdarzenia. Jest to świetne i opłacalne rozwiązanie w szczególności dla miłośników “taśmowców”, czyli kuponów zawierających nawet po kilkanaście typów.

Jak grać, aby wygrywać?

W zakładach, jak w życiu – brak wystarczającej wiedzy skreśla nasze szanse na sukces. Dlatego też w tej sytuacji kluczowym czynnikiem jest opracowanie własnej analizy i kalkulacji, co w efekcie pozwala nam przewidzieć ewentualny wynik meczu. Jeżeli nie mamy czasu ani chęci na analizowanie meczów, wówczas korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z innych źródeł informacji.
Portal https://twojtyp.pl na bieżąco aktualizuje pewne i darmowe STS typy na dzisiaj, podparte szczegółowymi analizami sportowymi, przygotowanymi przez najlepszych i najbardziej doświadczonych typerów.

 

Dodaj komentarz