• Post category:Pozostałe

W Waszej rodzinie pojawił się nowy członek rodziny? Zastanawiacie się, jaki prezent sprawić maluszkowi? A może sami zostaliście rodzicami? Jakie dodatki ułatwią Wam codzienność z małym dzieckiem? Kryterium jest jasne: żeby nie była to kolejna zabawka, która niebawem znudzi się dziecku oraz żeby był to przedmiot, który przypadnie do gustu rodzicom dziecka. 

Niezależnie od okazji, proponujemy wybór dodatków do wózka, które sprawią, że zadowolone będzie zarówno dziecko, jak i jego rodzice! Komfortowe spacery są przecież takie miłe.

Spacer o każdej porze roku

Dla dzieci jeżdżących w spacerówkach, każde wyjście na spacer to doskonała okazja do odkrycia czegoś nowego lub ciekawego. Czy dziś na spacerze spotkamy kotka? Czy będzie świecić słoneczko? A może będzie padał deszczyk? A może spotkamy inne dzieci? 

Rodzic wychodzący na spacer z dzieckiem także wie, że wszystko może się zdarzyć. Dziecku w czasie spaceru może być za gorąco lub za zimno. Nagła ulewa spowoduje, że kompletnie przemokniecie, a od tego już o krok od przeziębienia. Trzeba zatem dobrze zaplanować spacerową logistykę. Z pewnością nieodzowna bedą wkładki do wózka Smyklove z membraną oddychającą, która została zaprojektowana w sposób sprawiający, że dziecko mniej się poci. Jeśli drzemki w czasie spaceru nie zakłóci uczucie spocenia, maluszek może dłużej pospać. 

Ciekawą propozycją z serii dodatków „must have” do wózków są specjalne poduszki, amortyzujące i antywstrząsowe: w kształcie misia oraz motylka. Motylki polecane są szczególnie dla młodszych dzieci, misie dla starszych. Dzięki uroczym poduszkom dopasowanym do wkładki wózek staje się bardziej stylowy. To także dobry pomysł na zmianę wystroju wózka – nie trzeba kupowego wózka, by pchać wózek w innej tonacji kolorystycznej. 

Alternatywa dla kocyka

Kocyki to dobry pomysł na szybkie okrycie dziecka. Miękki kocyk minky, lekki polarowy lub delikatny muślinowy warto zabierać na każdy spacer. Jednak każdy rodzic co jakiś czas musi schylać się, by podnieść z ziemi kocyk, zrzucony przez dziecko w czasie snu. Alternatywą dla kocyków i podnoszenia okrycia z ziemi są wodoodporne osłonki na nóżki (do nabycia tu: https://smyklove.pl/kategoria/oslonki-na-nozki/) . Najłatwiej je opisać jako półśpiworki do wózka, które charakteryzują się łatwym zakładaniem i zdejmowaniem. Troczkami można łatwo przymocować go do ramy wózka, a w dole znajduje się gumka, która zapewnia szczelną osłonę nóżek dziecka przed powiewami wiatru.

Osłonki są wykonane z materiału odpornego na zabrudzenia, więc łatwo jest utrzymać je w czystości. Mają różne stopnie ocieplenia, występują w wersji letniej – idealnej do spakowania do torby plażowej oraz zimowej – które chronią przed mrozem i opadami śniegu.

„Must have” do spacerówki

Akcesoria do wózków spacerowych zaliczające się do kategorii niezbędników mamy w czasie spaceru z dzieckiem na dwór zadbają o spokojny i dobrze zorganizowane wyjście z domu. To nie tylko świetny upominek dla rodziców, ale także dobry pomysł na urodzinki dziecka.

Dodaj komentarz