Mobilność jest kluczowa - wynajem samochodów

Mobilność jest kluczowa - wynajem samochodów

DODANO 27.11.18 PRZEZ: T.K

Mobilność jest kluczowa - wynajem samochodów

 

Mobilność to jedna z najważniejszych wartości. Możliwość swobodnego przemieszczania się, szczególnie na rozległych terenach, znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie, a nierzadko wręcz umożliwia. Wynajem samochodów to często jedyna możliwość na dopięcie wielu ważnych spraw zawodowych, nawet dla osób, które na co dzień nie dysponują pojazdem. Wypożyczalnia INTERFLEET dysponuje szerokim wachlarzem możliwości.

 

Logistyka podstawą sprawnej wypożyczalni

 

Wynajem samochodów to usługa, z której bardzo często zmuszone są skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy i właściciele dużych firm. Możliwość swobodnego przemieszczania się ułatwia i znacznie przyspiesza przeprowadzenie wielu biznesowych procesów. Żeby jednak usługa mogła przebiegać sprawnie i funkcjonalnie, firma powinna dysponować rozbudowaną flotą pojazdów oraz wieloma placówkami, znajdującymi się na terenie całego kraju. To właśnie z tego powodu, największą swobodę zapewnia sieciowa wypożyczalnia samochodów. Nierzadko, sytuacja wymaga wynajęcia samochodu w celu wykonania przejazdu tylko w jedną stronę. Dysponowanie placówkami w różnych terenach kraju, umożliwia taką usługę. To duża swoboda dla klientów, którzy nie będą ograniczeni koniecznością zwrotu pojazdu w konkretnej placówce.

 

Rozbudowana flota pojazdów

 

Drugi ważny czynnik to rozbudowana flota pojazdów, która znacznie zwiększa praktyczność i funkcjonalność usługi. Należy pamiętać, że klienci mogą wykazywać zapotrzebowanie nie tylko na pojazdy osobowe, ale także auta dostawcze. Dobra sieciowa wypożyczalnia samochodów jak INTERFLEET, nie ogranicza swojej oferty, przygotowując podaż dla różnego rodzaju klientów. Rozbudowana flota pojazdów to nie tylko różne rodzaje samochodów, ale także różnorodna oferta samochodów osobowych ze względu na ich klasę. Wprowadza to większe możliwości wyboru zarówno pod kątem ceny usługi, jak i komfortu jazdy. Dzięki temu, zwiększa się ilość potencjalnych klientów.

 

Kiedy warto pożyczyć pojazd?

 

Wynajem samochodów może się sprawdzić w wielu sytuacjach. Najbardziej powszechnymi wykorzystaniami pojazdów z wypożyczalni jest awaria własnego auta. Wypożyczalnia umożliwia w takiej sytuacji normalne funkcjonowanie. Bardzo często z wynajmu pojazdu korzystają pracownicy firmowi wybierający się w podróż w interesach, kiedy pojazdy służbowe są zajęte. Wypożyczalnia umożliwia także wynajem aut dostawczych, które mogą pomóc w przeprowadzce czy po prostu przy potrzebie przewiezienia wielkich bądź ciężkich przedmiotów.

 

Wynajem samochodów cennik

 

 

Wynajem samochodów cennik miewa korzystny. Wypożyczenie pojazdu na dobę z limitem kilometrów do dwustu, w firmie INTERFLEET kosztuje od 80, do 250 zł, w zależności od klasy i rodzaju pojazdu. Taka sama usługa bez nałożonego limitu przejechanych kilometrów wyniesie między 95-280 zł. Trzeba liczyć się jednak z koniecznością uiszczenia kwoty kaucyjnej, która wyniesie od 500-1000 zł w zależności od pojazdu. Oczywiście, suma ta zostanie zwrócona po oddaniu samochodu do wypożyczalni, kiedy usługa przestanie obowiązywać.

Komentarze