Święta zawsze kojarzą się z domową, rodzinną atmosferą. Kilkudniowe przygotowania zaledwie dwa dni uroczystego odpoczynku. Nic dziwnego, że po takiej Wielkanocy Polacy wracają do pracy jeszcze bardziej zmęczeni niż po zwykłym weekendzie. Jednak są inne sposoby, aby okres świąteczny spędzić wygodniej, przyjemniej i nadal w rodzinnej atmosferze.

Bez przygotowań, zakupów, wielkich świątecznych porządków i pieczenia mazurków. Coraz więcej pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowy oferuje swoim gościom specjalne świąteczne pakiety wypoczynkowe.

Wielkanoc poza domem? Miła odmiana i prawdziwy odpoczynek, ale dokąd?

Wiele osób wciąż kieruje się przekonaniem, że święta powinno spędzać się w tradycyjny sposób, chroniąc tradycję i przestrzegać obyczajów. Jednak jak się okazuje, nie trzeba zostawać w domu, żeby świętować Wielkanoc tak, jak przyjęło się w naszej kulturze. Co ciekawe coraz więcej osób decyduje się na zmianę przyzwyczajeń i chętniej wybiera jednak świąteczny wypoczynek z dala od domu, obowiązków i organizacji wielkich rodzinnych uczt. Z takiego wyjazdu płynie kilka korzyści. Przede wszystkim prawdziwy odpoczynek, zero obowiązków, zakupów, sprzątania, gotowania i może zabrzmi to samolubnie, ale również jest to ucieczka przed przyjmowaniem gości. Dodatkowo wybierając odpowiednie miejsce, może to być również okazja do poznania, pozwiedzania i zobaczenia czegoś zupełnie nowego, co nie wyklucza tym samym miejsc, w których już wcześniej byliśmy. Wśród licznych ofert ośrodków wypoczynkowych na szczególną uwagę zasługuje wielkanocny pakiet Leśnego Dworu w Karpaczu. Oferta jest dedykowana dla całych rodzin, ale bez problemu wypoczynek można dopasować do indywidualnych potrzeb, chociażby par.

Dlaczego akurat Karpacz?

Karpacz jest jednym z tych kurortów górskich, które warto odwiedzić nie tylko zimą, ale również każdą inną porą roku. Na ten moment trudno przewidzieć pogodę podczas tegorocznej Wielkanocy, ale przy odrobinie szczęścia miłośnicy nart może będą mieć okazję poszusować na stoku ostatni raz w sezonie. Nawet gdy aura okaże się bardziej łaskawa i będzie można poczuć pierwsze powiewy wiosennego wiatru, w Karpaczu nie zabraknie atrakcji. Miasteczko jest położone u podnóża Karkonoszy, dlatego pięknych, górskich widoków z pewnością nie zabraknie, a dodatkowo można w nim znaleźć w przeróżne atrakcje nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych przyjezdnych. W okolicy można wybrać się m.in. do Huty Szkła Kryształowego „Julia”, Parku Wodnego „Tropikana” w „Hotelu Gołębiewski”, nowoczesnego muzeum „Karkonoskie Tajemnice”, Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Parku Linowego Tarzan lub na interaktywną wystawę modeli z klocków LEGO. Zatem w Karpaczu z pewnością na nudę narzekać nie można. Pozostaje już tylko kwestia wyboru odpowiedniego miejsca ośrodka wypoczynkowego, w którym bez problemu da się poczuć atmosferę świat.

Pakiet na święta Wielkiej Nocy dla gości Pensjonatu Leśny Dwór.

Propozycja przygotowana przez Leśny Dwór w Karpaczu to 4-dniowy pobyt trwający od 30.03.18 do 02.04.18 roku. W pakiecie zawarto noclegi, 2 tradycyjne świąteczne śniadania oraz dodatkowo jedno w formie szwedzkiego bufetu, uroczyste obiadokolacje oraz dostęp do bufetu z pysznymi domowymi wypiekami, sokami i aromatyczną kawą lub herbatą. Sam pensjonat słynie z ciepłe, rodzinnej atmosfery, dzięki czemu goście mogą poczuć się jak w domu. Pensjonat udostępnia również dla swoich gości monitorowany, darmowy parking, bezprzewodowy Internet na terenie ośrodka, więc śmiało można wysyłać i otrzymywać świąteczne, internetowe życzenia, a także wybierając wielkanocny pakiet w Leśnym dworze, można skorzystać z sali kinowej oraz z sauny InfraRed. Poza tym tradycją stało się już to, że goście Leśnego Dworu otrzymują również zniżki na lokalne atrakcje. Można zatem zyskać, chociażby 50% rabatu od ceny za bilet na podwójny przejazd całosezonowym torem saneczkowym Alpine-Coaster, 40% rabatu od ceny za wjazd 6-cio osobowym kanapowym wyciągiem Winterpol, czy 20% rabatu od ceny za bilet wstępu do Parku Wodnego „Tropikana” w „Hotelu Gołębiewski”. To jedynie 3 atrakcje, a na które przewidziano promocje, więcej można znaleźć w szczegółowym opisie oferty na stronie https://www.lesnydwor.karpacz.pl/oferta-wielkanoc-karpacz.html.

Wielkanocne atrakcje dla najmłodszych w Leśnym Dworze.

Personel Leśnego Dworu pamięta również o najmłodszych i najbardziej wymagających gościach Dla dzieci przewidziano wyjątkowe, świąteczne atrakcje jak chociażby malowanie i tworzenie wielkanocnych jajek, dzięki temu tradycja zostanie podtrzymana, a to jeszcze nie wszystko. W pakiecie znalazły się również warsztaty pieczenia ciasteczek, czy malowanie domku wielkanocnego Zająca. Standardowo dzieci mogą korzystać z bawialni, kąciku zabaw w restauracji Mamma Mia, placu zabaw, czy brać udział w bajkowych wieczorach w sali kinowej. Pobyt podczas Świąt Wielkanocnych w Leśnym Dworze z pewnością będzie miłą odmianą nie tylko dla dorosłych, ale również dla tych najmłodszych.

Dodaj komentarz