• Post category:Artykuły

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Kraków jest jednym z najciekawszych turystycznie miejsc w Polsce. Obok Warszawy jest to największe polskie miasto notujące tak duże zainteresowanie gości z całego świata. Wspaniałe zabytki, unikalny klimat historycznych dzielnic i pełni gościnności ludzie – to walory istotne dla większości turystów, jacy decydują się odwiedzić Gród Kraka. Rzecz jasna w kontekście planowania pobytu w tym mieście trzeba pomyśleć o tym, gdzie się zatrzymać.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Kraków jest jednym z najciekawszych turystycznie miejsc w Polsce. Obok Warszawy jest to największe polskie miasto notujące tak duże zainteresowanie gości z całego świata. Wspaniałe zabytki, unikalny klimat historycznych dzielnic i pełni gościnności ludzie – to walory istotne dla większości turystów, jacy decydują się odwiedzić Gród Kraka. Rzecz jasna w kontekście planowania pobytu w tym mieście trzeba pomyśleć o tym, gdzie się zatrzymać. Noclegi w Krakowie są oferowane przez wiele hoteli, hosteli czy pensjonatów, jednakże znalezienie usług ze świetnym stosunkiem jakości do ceny bywa problematyczne.

Korzystne cenowo noclegi w centrum Krakowa – czy to możliwe?

Stereotyp mówi, że dawna stolica Polski jest miastem drogim z punktu widzenia odwiedzających gości. Trzeba sobie jednak powiedzieć, że w tym stwierdzeniu nie ma wiele prawdy. Są opcje na nocleg tańsze, jak i droższe – nikt nie jest jednak skazany na te ostatnie. Warto zwrócić uwagę chociażby na markę Green Hostel, jaka cieszy się sporą renomą. To świetnie zlokalizowany hostel w centrum Krakowa, wysoko oceniany przez turystów z różnych zakątków świata, o czym świadczy rekomendacja serwisu Trip Advisor. Kieruje się nią wielu gości, którzy chcą mieć pewność, iż wybiorą trafnie.

Co powinno wyróżniać dobry hostel?

Praktyka pokazuje, że sporo obiektów określanych mianem hosteli jest w stanie zapewnić gościom tak samo dobre warunki jak hotele, a czasami nawet standard przewyższa je zdecydowanie. Nie inaczej jest w przypadku Green Hostel, jaki poza komfortowo wyposażonymi pokojami oddaje w ręce zainteresowanych funkcjonalną kuchnię, szybki bezprzewodowy internet czy bezpieczny depozyt bagażu. Nie sposób pominąć również wyborną kawę i herbatę, jakimi można się raczyć bez ograniczeń w ciągu całego pobytu.

Noclegi w Krakowie w centrum – idealne dla turysty?

Trudno zaprzeczyć, że każde duże miasto nastawione na ruch turystyczny ma najwięcej do zaproponowania w najbardziej prestiżowych dzielnicach, jakie praktycznie zawsze znajdują się w śródmieściu. Nie inaczej jest w przypadku Krakowa, który swoimi atrakcjami przyciąga turystów jak magnes. Liczne knajpki, z których słynie miasto, doskonała gastronomia, muzea i atmosfera dawnych dziejów – to magia, której warto doświadczyć. Stąd noclegi w Krakowie wybiera się zwykle tak, aby atrakcje były w zasięgu ręki. Green Hostel wychodzi więc naprzeciwko tym potrzebom.

Hostel w centrum Krakowa, który kusi czymś specjalnym

Światowym trendem, gdy chodzi o branżę noclegów dedykowanych turystom, jest konstruowanie rozbudowanych ofert, z których chętnie skorzystają różne grupy Klientów. Dlatego poza pokojami standardowymi hostele przygotowują także apartamenty, w jakich można poczuć się wyjątkowo. W przypadku Green Hostelu pojawia się wręcz slogan „ugościmy Cię po królewsku”, jaki okazuje się w pełni adekwatny. Każdy z apartamentów robi świetne wrażenie wystrojem oraz starannie skompletowanym wyposażeniem, w tym wygodnymi pojedynczymi łóżkami.

Dodaj komentarz