• Post category:Artykuły

Turystyka biznesowa to lukratywny, szybko rozwijający się segment największego na świecie sektora przemysłu. Turystyka jest największą na świecie branżą, odpowiedzialną za więcej niż jedno na dziesięć miejsc pracy na świecie. W wielu rozwijających się i przejściowych gospodarkach turystyka stała się dominującym narzędziem wzrostu gospodarczego. Podróże służbowe stanowią około 9% wszystkich podróży międzynarodowych.

 

Turystyka biznesowa definiowana jest jako działalność rekreacyjna w połączeniu z podróżami służbowymi. Turyści biznesowi są mniej wyczuleni na koszty niż turyści rekreacyjni, wydając średnio dwa razy więcej dziennie. Na decyzje zakupowe wpływa przede wszystkim ich zdolność do efektywnego wykorzystania czasu w harmonogramach podróży służbowych.

 

Czy lepiej organizować wyjazdy służbowe samemu czy skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy?

 

Jak zwykle każdy kij ma dwa końce, jednak w tym kontekście zwykle szala przychyla się na korzyść skorzystania z pomocy profesjonalistów. To nieprawda, że samodzielna organizacja wyjazdów służbowych jest sposobem na oszczędność- wręcz przeciwnie! Mimo tego okazuje się, że niektóre firmy wciąż podróżują bez pomocy korporacyjnego biura podróży. Współpraca z biurem podróży biznesowych, może przynieść wiele korzyści. Odkryj kilka z nich poniżej.

 

Pomoc profesjonalnej agencji – oszczędność, oszczędność i jeszcze raz oszczędność!

 

Korzystanie z biura podróży służbowych oszczędza czas Twojej firmy. Postawienie na bardziej efektywne procesy rezerwacji może dać pewność, że Twoi pracownicy będą mogli zorganizować swoje wyjazdy firmowe zarówno bardziej efektywnie, jak i zgodnie z polityką firmy, co w innym wypadku mogło by nieść ze sobą sporo stresu i zmarnowanego czasu. Im więcej czasu to firma wyspecjalizowana w podróżach służbowych, poświęca na to, co robi najlepiej – tym więcej czasu mają Twoi pracownicy, aby robić to, co robią najlepiej.

 

Poza tym taka agencja zwykle posiada spore zniżki np. na:

 

– loty,

– noclegi,

– wynajem samochodów

 

To niesie ze sobą jeszcze więcej oszczędności!

 

Dodatkowe korzyści z wyboru agencji

 

Dobra agencja zapewnia dostęp do narzędzi zdatnych do raportowania, które są do Twojej dyspozycji, aby stale poprawiać jakość podróży biznesowych na całym świecie. Dzięki temu zyskasz przydatne informacje, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność i wyniki finansowe swojej firmy. Na stronie https://www.travel-concierge.com.pl/ znajdziesz jeszcze więcej informacji na temat korzyści płynących z organizacji wyjazdów służbowych za pośrednictwem korporacyjnego biura podróży.

Dodaj komentarz