Wygląda na to, że w tym roku wybierzemy się nie tylko nad polskie morze. Paszporty covidowe dla osób zaszczepionych, ozdrowieńców i osób z negatywnym wyniku testu na Covid-19 umożliwią swobodne przemieszczanie się na terenie krajów Unii Europejskiej już od 1 lipca tego roku. Także część państw spoza Unii Europejskich będzie honorowało takie paszporty, dzięki czemu unikniemy testowania na lotnisku. W związku z tym, że wiele z nas jest spragniona prawdziwych wakacji z gwarantowaną słoneczną pogodą, już teraz rezerwujemy wycieczki i zaczynamy przygotowania do wyjazdu.

Mamy oczywiście świadomość, że elementem garderoby, którego będziemy potrzebować na co dzień, jest strój kąpielowy. Tak naprawdę codziennie będą w użyciu co najmniej dwa kostiumy kąpielowe albo nawet trzy, jeśli na basen będziemy wolały wybrać strój jednoczęściowy a na plażę kostium dwuczęściowy. Jeśli mamy wykupioną wycieczkę do kurortu z dostępem do pięknej, piaszczystej plaży oraz do basenu,  to będziemy głównie nosić stroje kąpielowe. Odzież będzie potrzebna kiedy wybierzemy się na posiłek do restauracji lub będziemy zwiedzać. Dlatego też należałoby sprawdzić jakie modele bikini mamy w garderobie, czy one nadal pasują i czy nie potrzebujemy nowego kostiumu kąpielowego, najlepiej z najnowszej kolekcji mody plażowej – stroje kąpielowe 2021.

Ważne jest aby poszukiwania stroju kąpielowego rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej wówczas jak już mamy pewność, że jedziemy na wymarzony urlop. Kiedy kupujemy odzień plażową w ostatniej chwili, już w sezonie wakacyjnym, ceny są o wiele wyższe a wybór dostępnych modeli dużo skromniejszy. W rzeczywistości są dwa najlepsze momenty na uzupełnienie własnej kolekcji mody plażowej: przed sezonem oraz po sezonie letnim. Najnowsze stroje kąpielowe dostępne już są pod koniec zimy lub wiosną. Ryzyko dużo wcześniejszych zakupów jest takie, że wybrany rozmiar nowego stroju kąpielowego 2021 nie będzie już odpowiedni po kilku miesiącach. Dlatego też panie, które są świadome częstych i znacznych wahań wagi ciała, nie mogą wybrać nowego kostiumu kąpielowego z dużym wyprzedzeniem. Z drugiej strony nowe, modne bikini może być świetną motywacją do zgubienia nadprogramowych, niechcianych kilogramów przed wakacjami. Warto także przeszukać, zwłaszcza sklepy internetowe, po sezonie wakacyjnym. Wówczas większość sklepów oferuje odzież plażową w promocyjnych cenach. Istnieje jednak w tym przypadku również ryzyko. Co jeśli kupimy model bikini, który już nie będzie modny w kolejnym sezonie lub po prostu za rok nie będzie już nam się podobał? Jeśli jednak chciałybyśmy skorzystać z mega rabatów, warto postawić na stroje kąpielowe 2021 w klasycznych fasonach, które powtarzają się co roku w nowych odsłonach kolorystycznych i wzorach.

Myśląc o stroju kąpielowym na tegoroczny sezon 2021, warto przyjrzeć się bliżej modelom z biustonoszem usztywnionym typu push-up. To właśnie takie bikini są w tym roku najbardziej popularne.

W czym tkwi fenomen takiego fasonu kostiumu kąpielowego?

  • Usztywniona mniej lub bardziej miseczka stanowi ważne wsparcie dla biustu, utrzymuje go we właściwym miejscu tak jak klasyczny biustonosz, który nosimy zazwyczaj.
  • Jeżeli push-up jest w postaci wkładek, umieszczanych w specjalnych do tego przeznaczonych kieszonkach, to możemy je wyjąć lub zastosować większe dla uzyskania efektownie wyeksponowanych piersi i seksownego dekoltu.
  • Można wybrać strój kąpielowy z miseczkami z wbudowanym, termicznie formowanym, dużym push-upem. Takie rozwiązanie wydaje się najlepsze, ponieważ miseczka biustonosza jest tak uformowana, aby nadać piersiom idealny, okrągły kształt, kusząco unieść je a także wizualnie powiększyć. Taki push-up jest wbudowany nie tylko w dolną część miseczek ale także w ich zewnętrzną część. Trzeba jednakże pamiętać, że ten rodzaj biustonosza ma naprawdę duży push-up, więc rozmiar takiego stroju kąpielowego powinien być przynajmniej o 1 rozmiar większy niż najczęściej nosimy.

Do wyboru są trzy kroje miseczek takiego kostiumu kąpielowego push-up:

  1. strój kąpielowy z biustonoszem o fasonie klasycznej bardotki na fiszbinach, z regulowanymi i odczepianymi ramiączkami oraz wiązaniem na plecach.
  2. Kostium kąpielowy z miseczkami trójkątnymi, wiązany na szyi i plecach.
  3. Bikini z biustonoszem na fiszbinach z miseczkami o kroju identycznym jak w standardowych modelach biustonoszy.

Ze względu na fakt, że rodzaj takiego stroju kąpielowego push-up możemy dobrać zgodnie z preferencjami, właśnie takie modele są wybierane zazwyczaj. Tutaj też mamy bogactwo tkanin o różnych, wyrazistych kolorach i  modnych, bajecznie pięknych wzorach, co powoduje że zakup takiej odzieży plażowej wydaje się najatrakcyjniejszy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz