Busko Zdrój to znane w Polsce miasto uzdrowiskowe w województwie świętokrzyskim. Bazę sanatoryjną w mieście stanowi trzynaście obiektów, o łącznej liczbie 2066 miejsc przeznaczonych dla kuracjuszy z całego kraju. Sanatoria, ale i hotele czy pensjonaty konkurują ze sobą pod względem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i estetycznych, ale przede wszystkim miejsca te konkurują w zakresie oferty jakości zabiegów leczniczych. W Busko Zdroju wykonuje się rocznie półtora miliona zabiegów, z czego większość to kąpiele siarczkowe, a w leczeniu korzysta się z wód siarczkowych, jodkowo-bromkowych oraz borowiny.

Legendarny Hotel Bristol w Busku Zdroju

Hotel Bristol, a właściwie Bristol Art and Medical SPA mieści się w zabytkowej, przedwojennej willi z końca XIX wieku. Stylowy secesyjny budynek umiejętnie łączy ten niezwykle lubiany styl w architekturze z nowoczesnymi akcentami wymuszonymi przez współczesne realia. Hotel Bristol łączy w sobie najwyższą jakość nowoczesnego uzdrowiska z luksusowym salonem odnowy biologicznej.

Zabiegi SPA

Oferta Hotelu Bristol dla gości hotelu, ale nie tylko, zawiera wiele różnorodnych zabiegów podzielonych na 2 części; Medical Center związanych z leczeniem wodami siarczkowymi i zabiegami sanatoryjnymi oraz SPA, gdzie każdy gość hotelu otrzymuje zestaw zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. W trakcie zabiegów korzysta się z najnowocześniejszych urządzeń oraz kosmetyków nowej generacji.

Zabiegi na twarz

Oferta zabiegów SPA adresowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Wszystkie zabiegi na twarz nastawione są na jeden cel: odmłodzenia, odświeżenia, nawilżenia i pobudzenia skóry twarzy. Zabiegi liftingujące, peelingi, specjalistyczne maski i  masaże rozświetlają cerę i przywracają jej właściwy koloryt oraz blask. To zabiegi odmładzające, regenerujące, wypełniające i redukujące zmarszczki, poprawiające jędrność i gęstość skóry.

Zabiegi na ciało

Zabiegi w SPA to nie tylko twarz, ale przede wszystkim całe ciało. Podzielone według obszaru oddziaływania na poszczególne partie ciała, dobierane według kryterium rodzaju skóry i problemów z jakimi borykają się goście leczą ciało i duszę. Do zabiegów na twarz i ciało w SPA stosuje się nowatorskie urządzenia medycyny estetycznej, m.in. Reaction TM, który łączy zasady technologii radiofrekwencji bipolarnej i terapii vacum. Urządzenie to wykorzystuje się do terapii nakierowanych na osiągnięcie natychmiastowego celu, jakim jest poprawa napięcia i elastyczności skóry, redukcja zmarszczek twarzy oraz szyi, podnoszenie pośladków, modelowanie sylwetki i owalu twarzy, redukcji cellulitu.

W SPA wykonuje się również wszystkie zabiegi typowo kosmetyczne, a więc masaże twarzy i całego ciała z zastosowaniem masażu podciśnieniowego, ale też masaż czekoladą, gorącymi kamieniami, wszelkie masaże relaksacyjne. W ofercie SPA dostępne są też zabiegi pielęgnacyjne dłoni, stóp i paznokci oraz depilacja woskiem wybranych obszarów ciała. A na koniec stylizacja oka, by i ono odzyskało blask i pewność spojrzenia.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.