Turyści, którzy odwiedzają Wrocław dobrze wiedzą, że można tu zwiedzić wyjątkowe zabytki architektury, uczestniczyć w ciekawym koncercie lub festiwalu filmowym i podziwiać zwierzęta w jednym z najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Mało kto wie jednak o tym, że w mieście tym można również polatać. Co ważne, aby zrealizować ten cel nie trzeba nawet udawać się na lotnisko. Wystarczy odwiedzić park trampolin Go Jump reklamujący się jako największy park tego typu znajdujący się w Polsce.

Atrakcja dla każdego

Wizyta w parku trampolin wydaje się atrakcyjna z przynajmniej kilku powodów, na pierwszy plan wysuwa się zaś to, że mamy do czynienia z propozycją, która powinna zachwycić osoby w każdym wieku. Oczywiście, największymi entuzjastami trampolin są dzieci i one z pewnością będą wspominać pobyt w parku najdłużej, na trampolinach mogą jednak poskakać również osoby dorosłe. Zabawa jest bezpieczna, wybór trampolin pozwala na dostosowanie sprzętu do własnych możliwości i stopnia odwagi, a przecież radości z latania nie czerpią wcale jedynie maluchy. Z dobrej zabawy mogą cieszyć się również te osoby, które już dawno przestały być dziećmi. Co więcej, wśród odwiedzających Go Jump nie brakuje osób, które przyznają, że tak długo, jak nie przetestowały trampolin, nie zdawały sobie nawet sprawy z tego, jak dobrą oferują one zabawę.

Jak się bawić?

Wyjątkowość parku trampolin Go Jump polega między innymi na tym, że może się on pochwalić imponującą przestrzenią. Liczy on sobie niemal 3,5 tysiąca metrów kwadratowych stając się czymś więcej niż tylko klasycznym parkiem rozrywki. Swoje miejsce znajdują tu nie tylko entuzjaści trampolin, ale również osoby kochające ewolucję na desce, jazdę na rowerze, wyścigi na rolkach oraz doskonalenie umiejętności jazdy na deskorolce. Go Jump staje się więc miejscem, w którym, w kontrolowanych warunkach, można przećwiczyć te wszystkie ewolucje, które później będziemy wykonywać na górskim stoku albo na trasie. Na szczególną uwagę zasługuje w tym kontekście specjalnie przygotowana rampa idealna do wykonywania ewolucji, które potem można będzie zaprezentować na trudniejszym terenie.

Aktywność zorganizowana

Już podczas pierwszej wizyty w parku trampolin Go Jump wiele osób dochodzi do wniosku, że regularne odwiedzanie tego miejsca może stać się ich nową pasją. Park oferuje taką możliwość polecając swoim gościom szereg zajęć, w czasie których możliwe staje się nabywanie nowych umiejętności oraz doskonalenie ich. Ogromną popularnością cieszy się między innymi fitness na trampolinach. Zajęcia są opisywany przez ich uczestników przede wszystkim jako dobra zabawa, w czasie której trudno zorientować się, kiedy mija czas. Nie odczuwa się ogromnego zmęczenia i nie cierpi się z powodu wysiłku, jak należy wkładać w kolejne ćwiczenia. A jednak spalić można nawet 1000 kalorii. Coś dla siebie znajdą tu również dzieci, z myślą o których przygotowano zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki „Młodzi nindża”. Zajęć takich jest zresztą o wiele więcej.

Artykuł został przygotowany przez cowewroclawiu.pl.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Close Menu