Zanim padnie sakramentalne “Tak”, wiele przyszłych Panien Młodych chce symbolicznie “pożegnać się” z wolnością i wraz z przyjaciółkami organizuje wieczór panieński. Jednym z popularniejszych miejsc na tego typu imprezy stał się Kraków. Sprawdź, co ma do zaoferowania!

Nie zawsze tak było, ale w ostatnim czasie wieczory panieńskie cieszą się ogromną popularnością. Choć symbolicznie jest to okazja do wykorzystania ostatnich chwil “wolności” Panny Młodej, w gruncie rzeczy chodzi o dobrą zabawę i spędzenie czasu z przyjaciółkami. Liczy się dobre towarzystwo i oraz ciekawy pomysł na zorganizowanie czasu, dzięki czemu ten niezwykły wieczór pozostanie na długo w pamięci. Bez wątpienia jedną z popularniejszych destynacji związanych z organizacją tego typu wydarzeń jest Kraków. Cieszy się on popularnością nie tylko wśród naszych rodaków, ale i gości zza granicy. Imprezowy statek, spacer po klubach czy relaksujące spa, wszystko to jest możliwe w Krakowie – nawet jednego wieczora!

Rejs po Wiśle

Jest to okazja nie tylko do świetnej zabawy, ale i do zobaczenia miasta z zupełnie nowej perspektywy, co nadaje dodatkowych walorów. Możliwości rejsu jest kilka. Do najpopularniejszych rozwiązań należy wynajęcie na cały wieczór barki lub statku wycieczkowego, które posiadają duży pokład i pomieszczą wiele osób. Dzięki sporym rozmiarom można zadbać o stoły i wygodne miejsca siedzące, a także zorganizować przestrzeń do tańczenia. Zmieści się nawet DJ!

Innym pomysłem jest wynajęcie mniejszej, ale urokliwej gondoli. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku mniejszych grup i jest idealnym rozwiązaniem jako jedna z kilku atrakcji. Dodatkowo nie powinno być problemu ze zrobieniem krótkiego postoju, kiedy, na przykład, konieczna jest szybka wyprawa do sklepu lub zrobienie fotki w ciekawym miejscu.

Relaks ciała i duszy

Często wybieraną opcją (i nic w tym dziwnego!) jest wypad do SPA w Krakowie wraz z przyjaciółkami. Odprężające masaże, działające cuda maseczki, relaksujące zabiegi, a do tego lampka szampana. Brzmi kusząco, prawda? Aby spędzić ten wyjątkowy wieczór w równie wyjątkowej atmosferze ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Idealnym rozwiązaniem jest hotel ze SPA w Krakowie, w którym poza zabiegami zdecydujemy się na nocleg. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście hotelowi mogą cieszyć się beztroską i korzystać z atrakcji takich jak sauna, basen czy siłownia, kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Girls just wanna have fun!

Klasycznym pomysłem na rozrywki wieczoru panieńskiego jest impreza zorganizowana w klubie. Na szczęście stolica Małopolski tętni życiem również nocą, dlatego nie powinno być problemu ze znalezieniem lokalu na tego typu zabawę. Jest to idealna opcja na zwieńczenie dnia pełnego wrażeń i przygotowań, by wyglądać jak bóstwo. Warto jednak pamiętać o tym, że nie w każdym lokalu możliwe będzie zorganizowanie imprezy dla przyszłej panny młodej. Na szczęście jednak klubów w grodzie Kraka nie brakuje, dlatego znalezienie odpowiedniej miejscówki nie powinno być problematyczne.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na rejs, hotel ze spa czy szaloną noc w klubie, Kraków z pewnością nie rozczaruje. Nie bez powodu miasto cieszy się tak dużą popularnością, jeśli chodzi o tego typu imprezy! Ważne jest jednak, aby pamiętać, że rodzaj aktywności i wybór atrakcji powinien być dostosowany do preferencji uczestników i przyszłej panny młodej. Chodzi o dobrą zabawę w doborowym towarzystwie!

Dodaj komentarz