Gdzie by tym razem pojechać na wakacje? Morze Bałtyckie, Tatry, Karkonosze czy jeziora mazurskie. Przyznajcie, że wybierając kierunki na wypoczynek zbyt często bierzemy pod uwagę właśnie te propozycje. A gdyby tak tym razem pojechać zupełnie gdzieś indziej? Na przykład na Podkarpacie? Właśnie przyszło do naszych Czytelników zaproszenie do zupełnie nowego ciekawego miejsca.

Wioska Wakacyjna w powiecie jarosławskim

W niewielkiej wsi Radawa na terenie gminy Wiązownica powstaje nowoczesny resort z basenem. Jego otwarcie planowane jest na początek tegorocznych wakacji. A więc całkowita nówka. Może się załapiecie jako pierwsi goście. A trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem ciekawie. Całość nazywa się Wioska Wakacyjna.

Polecamy to miejsce rodzinom z dziećmi a także wszystkim, którzy lubią wypoczynek nad wodą. Będziecie mieli do wyboru na miejscu kompleks basenów ze zjeżdżalniami, fontannami i wszelkiego typu innymi bajerami. Albo (jak kto woli) plażowanie nad pobliskim zalewem na tutejszej rzece Lubaczówka.

Wieczorami można wybrać się na spacer do lasu, a w mniej pogodne dni zwiedzić okolicę. Zwłaszcza polecamy pełen zabytków piękny Jarosław.

Kompleks wypoczynkowy, a co my tu mamy?

Resort wypełniają nowoczesne domki letniskowe w liczbie 66. Niech Was zaciekawią ich nazwy (Nowoczesna stodoła i Indiańskie tipi). Są w pięknych, nowoczesnych kształtach. Możecie się tam wybrać nawet większą rodziną bo w każdym domku zmieści się do sześciu (a z dostawką nawet do siedmiu) osób. Budynki są nie tylko ładne ale też bardzo komfortowe urządzone abyście mogli naprawdę w nich zrelaksować się i nie martwić, że czegoś ważnego brakuje. A jeśli rzeczywiście okaże się, że potrzebny jest Wam jakiś drobiazg, którego zapomnieliście z domu lub też chcielibyście kupić coś do jedzenia to na terenie ośrodka znajdziecie i sklep i bar bistro.

Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy grillowania, a tarasy przy domkach pozwolą na jeszcze większy relaks. Gdyby ktoś zapragnął zorganizowanej rozrywki to właściciele wioski postarają się umilić Wam czas wspólnie oglądanymi filmami, grami sportowymi albo muzyką taneczną. Zajęcia będą dostosowane i dla dzieci i dla dorosłych. Każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Żebyście nie musieli się martwić o dzieci (aby nie marudziły, że im się nudzi) na miejscu znajdziecie dla nich bezpieczny, atestowany plac zabaw. Z typowymi dla takich miejsc konstrukcjami, a także dmuchanymi zamkami i innymi atrakcjami.

Starsi zwolennicy aktywności na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z boiska do koszykówki, wypożyczalni rowerów, gokartów na pedały i… sami sprawdźcie co jeszcze tu mają. W pobliżu jest też stadnina koni, strzelnica i park linowy.

Właściciele psów i kotów mogą ze sobą zabrać swojego pupila. Kiedy pobrudzą się Wam ubrania – nie martwcie się na miejscu jest także pralnia.

Przydatne adresy i telefony

Więcej informacji na temat Wioski Wakacyjnej znajdziecie na stronie firmowej: https://wioska-wakacyjna.pl. Znajdziecie tam dokładny adres, telefon, regulamin resortu i dokładniejsze opisy wszystkich atrakcji i udogodnień.

Dodaj komentarz