Miejsce, w którym holistyczna filozofia łączy się pięknem naturalnych pejzaży i ekskluzywnym obiektem wypoczynkowym, to przestrzeń, w której można wypocząć, ale również zadbać o umysł i duszę. Szereg udogodnień i obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, iż ten wyjątkowy hotel to miejsce doskonałe do tego, by spędzić wspólny czas we dwoje.

Kiedy Twoje ciało i dusza potrzebują regeneracji

Współczesne czasy dostarczają wiele bodźców, zarówno w formie ogromnej ilości informacji, jak również stresorów, które związane są z życiem zawodowym, czy prywatnym. W tym codziennym, często intensywnym pędzie, bardzo ważne jest, aby zadbać zarówno o ciało, jak również duszę. Wszak układ nerwowy w dużym stopniu reguluje działanie organizmu. Nadmiar stresu w negatywny sposób wpływa na samopoczucie, czy odporność. Dlatego Hotel Manor Haouseto idealne miejsce do tego, by zatrzymać się na moment i wziąć głęboki oddech. I spokojnie można oddychać pełną piersią, tutejsza natura, duża ilość drzew i terenów zielonych, wolne są od ciężkiego, miejskiego powietrza, co tym bardziej sprzyja regeneracji ciała. Oczywiście, to nie jedyny, pozytywny aspekt tego miejsca.

Kompleksowa regeneracja dla Twojego ciała

Hotel opiera swoją filozofię na podejściu holistycznym. W myśl tej koncepcji, bardzo istotne jest kompleksowe działanie, które pozwala w odpowiedni sposób zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Oznacza to regenerację biologiczną, ale również odpowiednią troskę o nastrój. Dzięki temu relaks, którego doświadczają osoby w hotelu, również dzięki zabiegom SPA, pozwala łagodzić objawy stresu, także te somatyczne, które objawiają się chociażby napięciem określonych partii mięśni. Dzięki temu dosłownie ze swojego ciała można zrzucić spory ciężar i przywrócić poszczególnym układom równowagę, jak też uzyskać wewnętrzną harmonię. Dlatego weekend we dwoje w SPA to świetny pomysł dla osób, szczególnie par, które pragną oderwać się na moment od codziennego zgiełku, czasem również obowiązków rodzinnych i poświęcić więcej uwagi samym sobie i swojej relacji. Sprzyjają temu nie tylko same zabiegi, ale również romantyczna, elegancka atmosfera obiektu.

Miejsce idealne na konferencje branżowe

Spotkania biznesowe to dla wielu firm i przedsiębiorców ważny element skutecznego prowadzenia działalności. Przede wszystkim to zastrzyk pozytywnej energii i fachowej wiedzy, którą następnie można wcielić w życie. Wiadomo jednak, iż prowadzenie działalności związane jest również z dość dużą odpowiedzialnością. Dlatego spotkania branżowe to nie tylko możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, ale również moment na to, by złapać oddech, wyciszyć umysł, spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Dlatego usytuowany na uboczu obiekt, to doskonałe do tego celu miejsce. Jednocześnie hotel położony jest na trasie Warszawa-Kraków, co bardzo ułatwia dojazd do tego miejsca.Konferencje w SPA to świetny sposób na połączenie tego, co pożyteczne, z tym, co przyjemne. Obok profesjonalnego kateringu, odpowiednio przygotowanej sali konferencyjnej, uczestnicy spotkania mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Zabiegi SPA to doskonały sposób na redukcję stresu, poprawę krążenia, odświeżenie myśli i poświęcenie uwagi swojemu wnętrzu i emocjom, które czasem tracą na znaczeniu w obliczu codziennych zobowiązań i zadań. Takie poświęcenie uwagi samemu sobie i wsłuchanie się w swoje potrzeby jest jednak kluczowym aspektem w utrzymaniu odpowiedniej motywacji do działania, jak również energii.

Children free zone

Obok obiektów rodzinnych, powstaje także nowoczesny typ modeli children free zone. Są to obiekty, jak Hotel Manor Haouse, które stawiają przede wszystkim na atmosferę relaksu i wyciszenia, a swoją ofertę kierują przede wszystkim do osób, które niemalże poszukują medytacyjnej, pięknej przestrzeni, która sprzyja relaksowi. Dlatego to miejsce jest tak wyjątkowe, niemalże mistyczne, wraz ze swoim wyszukanym wystrojem, pięknem pejzaży i szeregiem zabiegów w strefie SPA.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.