Zakopane to raj dla wędrowców po górach, amatorów sportów zimowych oraz uwielbiających przejażdżki rowerowe po dziewiczych i niepowtarzalnych w swej urodzie miejscach, wśród stoków Tatr. Ta zimowa stolica Polski co roku przyciąga rzesze turystów z kraju i zagranicy.

Noclegi w Zakopanem charakteryzują się dużym zróżnicowaniem cenowym. Można powiedzieć, że znajdziecie tutaj miejsce dopasowane do praktycznie każdej kieszeni, począwszy od biednego studenta po biznesmena.

Tanie noclegi w Zakopanem

Czy tanio można przenocować w Zakopanem ? Otóż tak, jeżeli udamy się do schroniska. Jedynym minusem jest to, że nie będziemy nocować blisko centrum miasta, a bardziej na uboczu. Fili SSM oferuje tanie noclegi dla wycieczek szkolnych, rodzin z dziećmi oraz wyjazdów integracyjnych. Jeden z takich obiektów zlokalizowany jest przy ul Krzeptówki 2 obok Sanktuarium matki Boskiej Fatimskiej. Obiekt jest zadbany i w pełni zagospodarowany oraz dobrze skomunikowany. Obok Sanktuarium jest przystanek autobusowy, z którego możemy jechać w różne części Tatr oraz na zwiedzanie samego miasta. Z okien schroniska podziwiamy górskie szczyty i ten najważniejszy Giewont.

Innym rozwiązaniem dla średniozamożnych rodzin są noclegi na stancjach i w pensjonatach. Tutaj ceny wahają się od 30 zł- 50 zł za łóżko. Niemniej jednak nie brakuje tutaj miejsc noclegowych, bo pensjonatów i prywatnych stancji jest dużo i co najważniejsze można dogadać się co do ceny już wcześniej.

Ekskluzywny wypoczynek w Zakopanem

Zakopane to również cały kompleks hotelowy dla gości ceniących sobie wygodę i luksus. A zatem Spa, baseny, wody termalne, fitness oraz wiele innych atrakcji w kompleksach hotelowych przyciąga rzesze tych bardziej zamożnych turystów.

Należy tutaj dodać, że hotele zlokalizowane są przy najbardziej atrakcyjnych miejscach Zakopanego i Tatr. Do nich należą trasy narciarskie, źródła termalne, ścieżki do pieszych wycieczek czy centrum Zakopanego. Hotele oferują swoim gościom kuchnię regionalną oraz pełen wachlarz atrakcji od basenów po Spa, saunę fitness oraz miejsca do gier, zabaw i uprawiania sportów dla całej rodziny. Ceny wahają się od 200 do 800 zł za dobę od osoby.

Im większy kompleks hotelowy i więcej atrakcji, tym wyższa cena. Płacimy również za usytuowanie oraz ekskluzywny wygląd i niepowtarzalną góralską stylizację tychże obiektów.

Zakopane to miasto tętniące życiem o każdej porze roku. Nie tylko zimą na narty przyjeżdżają tutaj goście, ale piękne krajobrazy przyciągają ich uwagę również latem jesienią i wiosną. Bogata oferta turystyczno-rekreacyjna kusi turystów z całej Europy.

 

Dodaj komentarz