• Post category:Artykuły

Jeśli często łączysz się z Internetem na urządzeniach mobilnych, pamiętaj o zagrożeniach które pędzą z sieci jak szalone. Smartfon jest swoistym centrum codziennego dowodzenia, gdyż przechowujesz w nim ogrom plików, zdjęć, haseł czy osobistych danych. Za jego pośrednictwem robisz zakupy online, wysyłasz wiadomości e-mail, wrzucasz zdjęcia na social media czy wykonujesz szybkie przelewy. Operacji jest dużo, tak samo jak dużo jest potencjalnych ataków hakerów. Nie wspominając już o śledzeniu Twoich ruchów przez innych użytkowników czy możliwego wycieku poufnych informacji. Choć wydawać się może, że połączenia z siecią „strach się bać”, sytuacja wcale nie jest bez wyjścia. Z pomocą przychodzi usługa VPN, dzięki której będą one bezpieczne i anonimowe. I tym pozytywnym akcentem poznajcie aplikację AVG Secure VPN. Więcej informacji na jej temat znajdziesz w poniższym tekście.

Co to jest VPN i czy warto z niego korzystać?

Oczywiście, że TAK. Skąd ta szybka odpowiedź? Otóż VPN (Virtual Private Network) zapewni Ci prywatną komunikację online. To usługa która szyfruje połączenia i przesyłane dane. Wszystko odbywa się poprzez specjalny tunel pomiędzy Twoim urządzeniem a serwerem VPN. Prawdziwy adres IP zostaje ukryty i otrzymujesz nowy, tożsamy z lokalizacją serwera. 

O tego momentu możesz bezpiecznie i anonimowo poruszać się po serwisach internetowych, pobierać i wysyłać dane, streamować filmy a także pokonać blokady cenzury. Jeśli chcesz, by Twoja aktywność na smartfonie czy tablecie była chroniona przed śledzeniem, koniecznie skorzystaj z AVG Secure VPN.

Co to jest AVG Secure VPN?

AVG Secure VPN jest aplikacją przeznaczoną dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

Gwarantuje bezpieczeństwo i prywatność na trzech poziomach:

● po pierwsze: zabezpiecza połączenia z publicznymi Wi-Fi

Pamiętaj, iż publiczne hot spoty są szczególnie podatnym gruntem do działań hakerów, śledzenia przez innych użytkowników i wycieku poufnych informacji. Dzięki aplikacji możesz bezpiecznie korzystać z zasobów Internetu w każdym miejscu na świecie, niezależnie od tego, czy przebywasz w kawiarni, na uczelni, w parku, na lotnisku czy jesteś w trakcie podróży

● po drugie: gwarantuje pełną prywatność działań online 

Wiedz, że dzięki aplikacji połączenie z siecią jest zaszyfrowane i niemożliwe do śledzenia przez innych użytkowników, dostawcy Internetu czy instytucji rządowych. Dopóki Twoje połączenie biegnie tunelem VPN, dopóty pozostajesz anonimowy, a wszystkie są ruchy niewidoczne dla innych

● po trzecie: umożliwia nieograniczony dostęp do sieci

Zauważ, że zlokalizowane na całym świecie serwery VPN dają szansę na korzystanie z sieci bez regionalnych ograniczeń. Zyskujesz możliwość omijania blokady stron i cenzury w Internecie. Niezależne od miejsca w którym się znajdujesz, możesz swobodnie korzystać z GoogleFacebook czy WhatsApp.

Jak uruchomić AVG Secure VPN?

Oprogramowanie jest proste i intuicyjne w użyciu. Nie wymaga technicznej wiedzy czy specjalnej konfiguracji. Wystarczą trzy kroki aby znalazło się na Twoim urządzeniu:

● krok pierwszy: pobierz aplikację

● krok drugi: zainstaluj aplikację

● krok trzeci: nawiąż połączenie z siecią jednym kliknięciem

Gotowe w kilka sekund! Teraz pozostało Ci już tylko cieszyć się bezpiecznym surfowaniem w sieci.

 Co wyróżnia AVG Secure VPN?

Aplikacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, w szczególności tych podróżujących lub korzystających z telefonu w celach służbowych. Zaawansowane funkcje to przede wszystkim:

● duży wybór serwerów: do wyboru 50 lokalizacji na całym świecie z tendencją rosnącą, optymalizacja pod streaming

● wojskowe szyfrowanie: 256-bitowe szyfrowanie AES, praktycznie nie do złamania

● możliwość ochrony 5 urządzeń jednocześnie: aplikacja działa na urządzeniach mobilnych w systemie Android, Windows, Mac oraz iOS

Pamiętaj, że wraz z zakupem programu otrzymujesz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Kawa na ławę: jeśli aplikacja Ci się nie spodoba, dostajesz zwrot kosztów w ciągu 30 dni.

Przetestuj AVG Secure VPN na jedno urządzenie za darmo! Sprawdź jego możliwości, a potem zaktualizuj na kilka urządzeń. Szybko przekonasz się, że naprawdę warto. Dzięki aplikacji zyskujesz pełne bezpieczeństwo i prywatność online. A to przecież cel Twojej cyfrowej aktywności. Nie czekaj i osiągnij go już dziś.

___

Artykuł przygotował CORE – dystrybutor AVG VPN

Dodaj komentarz