Luksusowy apartament, w porównaniu do innych miejsc tymczasowego wypoczynku, powinien wyróżniać się wysokim standardem. Decydują o tym nie tylko eleganckie meble, przestrzenność pokoju, czysta łazienka i dogodna lokalizacja. Dużą rolę pełnią usługi dodatkowe. To właśnie poszerzona o nie oferta może sprawić, że klient zatrzyma się w danym apartamencie.

Transport niezależny od gości i bagażu

Dużym udogodnieniem dla przyjezdnych gości jest możliwość zorganizowania transportu. Dowóz z lotniska, portu lub dworca może znajdować się w dodatkowych usługach apartamentu. Dzięki temu podróżni nie muszą wgłębiać się w szczegóły danej miejscowości, studiować map, szukać postoju taksówek czy też sprawdzać połączeń komunikacji. W takich sytuacjach przestaje klienta obchodzić dostanie się do noclegu czy przewóz bagażu. Wszystkim zajmą się profesjonalni kierowcy, którzy w zależności od ilości osób, dowiozą gości samochodem osobowym lub busem. Apartament o wysokich standardach może posiadać w swojej kadrze osoby biegle komunikujące się w języku angielskim, co ułatwi rozmowę z obcokrajowcami.

Bezproblemowy pobyt z dziećmi i zwierzętami 

Luksusowe miejsce wypoczynku powinno charakteryzować się czymś więcej niż tylko pokojem wysokiej jakości. Oczywiście jest to podstawa, jednak wybredni klienci mogą wymagać czegoś więcej. Jeśli w apartamencie jest możliwość zjedzenia posiłków, goście nie będą musieli szukać pobliskich restauracji. Potrawy także powinny być na wysokim poziomie, o którym mogą świadczyć na przykład dania dostosowane do aktualnej pory roku. Jeśli rezerwacja dotyczy rodziny z dziećmi, niezbędne są wszelkie udogodnienia w postaci łóżeczek, wanienek czy krzesełek do karmienia. Luksusowy apartament powinien także oferować możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Organizacja wycieczek oraz imprez

Wśród dodatkowych usług niektóre apartamenty proponują wycieczki jednodniowe po najciekawszych miejscach w okolicy. Umożliwia to dokładne poznanie danego regionu pod względem turystycznym, geograficznym, historycznym czy kulinarnym. Pracownik biura ApartInfo w Gdańsku dodaje:”Luksusowy apartament nie powinien mieć także problemów z organizacją wieczoru kawalerskiego, panieńskiego lub innego wydarzenia ważnego dla gości. Takie usługi zawierają nocleg dla określonej ilości osób, posiłki, a także limuzynę, która towarzyszyć będzie w dobrej zabawie.” W miejscach o wysokim standardzie można także zamówić stworzenie romantycznego nastroju. Od klienta zależy, czy będzie to elegancka kolacja, czy też pokój obsypany płatkami róż, w którym czeka schłodzony szampan.

 

Dodaj komentarz