Nie ma obecnie szybszego środka transportu niż samolot. Wystarczą zaledwie 4 godziny lotu, aby z mroźnego Poznania dostać się do słonecznego Rzymu, gdzie w połowie lutego temperatura powietrza wynosi nawet 15°C, czy też potrzebne są zaledwie 2 godziny, aby dotrzeć z Warszawy do Paryża – miejsca idealnego na walentynkowy weekend. Bez względu na to, jak odległy zakątek świata wybierzemy za cel naszej podróży, możemy mieć pewność, że właśnie ta samolotem znacznie ją skróci w porównaniu z innymi środkami transportu. Jednak czy oszczędność czasu łączy się w tym przypadku z oszczędnością pieniędzy? Jak najbardziej tak!

Jeśli podróżować tanio, to tylko samolotem

Wbrew powszechnej opinii, bilety lotnicze nie muszą być drogie. Jak z każdego rodzaju produktami czy usługami, tak i w tym przypadku trafiają się (i to często) perełki. Wystarczy tylko umiejętnie szukać i korzystać z narzędzi, jakie znajdziemy w sieci – czyli wyszukiwarek i porównywarek linii lotniczych. Bilety Lotnicze 24 to przykład jednego z wielu tego typu serwisów.

Na stronie firmy, wykonując kilka prostych czynności, uda się znaleźć atrakcyjne cenowo bilety lotnicze. Pierwszym krokiem jest wyznaczenie miejsca, do jakiego chcemy wyruszyć i oczywiście, z jakiego chcemy rozpocząć nasze wojaże. Drugi krok sprowadza się do określania daty wylotu i opcjonalnie powrotu. Trzecim krokiem jest odznaczenie dodatkowych opcji (interesującego nas przewoźnika czy liczby przesiadek). Kiedy ustawiliśmy wszystkie parametry, po jednym kliknięciu i kilku chwilach ukaże nam się lista lotów.

Na podstawie wygenerowanej listy wybierzemy najlepszy lot – odpowiadający nam pod względem godziny wylotu, liczby przesiadek, czasu podróży i oczywiście ceny. Za pośrednictwem serwisu dokonamy bezpiecznej rezerwacji biletów i otrzymamy potwierdzenie wpłaty za bilety. Po tych formalnościach pozostanie nam już zakup przewodnika i spakowanie walizki. Zaoszczędzone na bilecie pieniądze będziemy mogli wydać podczas urlopu.

Tanie podróżowanie grupowe

Tanio możemy latać w pojedynkę, jak i w parze. Tanie linie lotnicze są również w zasięgu ręki większych grup podróżujących, składających się z co najmniej 10 osób. Serwis Bilety Lotnicze 24 pomaga im również znaleźć przewoźnika, który na danej trasie, w określonym momencie może zaoferować bilety w najkorzystniejszej cenie.

Jeśli choć raz skorzystamy z wyszukiwarki lotów, to będziemy to robić nieustannie i za każdym razem cieszyć się z zakupu biletów w super cenach. Warto, bo przecież tyle pięknych miejsc jest do zobaczenia.

 

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Close Menu