Nie ma obecnie szybszego środka transportu niż samolot. Wystarczą zaledwie 4 godziny lotu, aby z mroźnego Poznania dostać się do słonecznego Rzymu, gdzie w połowie lutego temperatura powietrza wynosi nawet 15°C, czy też potrzebne są zaledwie 2 godziny, aby dotrzeć z Warszawy do Paryża – miejsca idealnego na walentynkowy weekend. Bez względu na to, jak odległy zakątek świata wybierzemy za cel naszej podróży, możemy mieć pewność, że właśnie ta samolotem znacznie ją skróci w porównaniu z innymi środkami transportu. Jednak czy oszczędność czasu łączy się w tym przypadku z oszczędnością pieniędzy? Jak najbardziej tak!

Jeśli podróżować tanio, to tylko samolotem

Wbrew powszechnej opinii, bilety lotnicze nie muszą być drogie. Jak z każdego rodzaju produktami czy usługami, tak i w tym przypadku trafiają się (i to często) perełki. Wystarczy tylko umiejętnie szukać i korzystać z narzędzi, jakie znajdziemy w sieci – czyli wyszukiwarek i porównywarek linii lotniczych. Bilety Lotnicze 24 to przykład jednego z wielu tego typu serwisów.

Na stronie firmy, wykonując kilka prostych czynności, uda się znaleźć atrakcyjne cenowo bilety lotnicze. Pierwszym krokiem jest wyznaczenie miejsca, do jakiego chcemy wyruszyć i oczywiście, z jakiego chcemy rozpocząć nasze wojaże. Drugi krok sprowadza się do określania daty wylotu i opcjonalnie powrotu. Trzecim krokiem jest odznaczenie dodatkowych opcji (interesującego nas przewoźnika czy liczby przesiadek). Kiedy ustawiliśmy wszystkie parametry, po jednym kliknięciu i kilku chwilach ukaże nam się lista lotów.

Na podstawie wygenerowanej listy wybierzemy najlepszy lot – odpowiadający nam pod względem godziny wylotu, liczby przesiadek, czasu podróży i oczywiście ceny. Za pośrednictwem serwisu dokonamy bezpiecznej rezerwacji biletów i otrzymamy potwierdzenie wpłaty za bilety. Po tych formalnościach pozostanie nam już zakup przewodnika i spakowanie walizki. Zaoszczędzone na bilecie pieniądze będziemy mogli wydać podczas urlopu.

Tanie podróżowanie grupowe

Tanio możemy latać w pojedynkę, jak i w parze. Tanie linie lotnicze są również w zasięgu ręki większych grup podróżujących, składających się z co najmniej 10 osób. Serwis Bilety Lotnicze 24 pomaga im również znaleźć przewoźnika, który na danej trasie, w określonym momencie może zaoferować bilety w najkorzystniejszej cenie.

Jeśli choć raz skorzystamy z wyszukiwarki lotów, to będziemy to robić nieustannie i za każdym razem cieszyć się z zakupu biletów w super cenach. Warto, bo przecież tyle pięknych miejsc jest do zobaczenia.

 

Dodaj komentarz

Close Menu