Wielu mężczyzn po podjęciu decyzji o oświadczynach staje przed prawdziwym wyzwaniem – jak to zrobić? Zaręczyny, to wyjątkowy moment w życiu każdego człowieka. Warto zatem, by były dopracowane w każdym calu. Wybór miejsca nie może być przypadkowy.

Niezależnie od tego, czy oczekuje się romantycznych uniesień, pięknych widoków, wielu atrakcji, czy po prostu przysłowiowego świętego spokoju, wszystko to da się znaleźć w położonym na pomorzu Hotelu Gniew.

Hotel Gniew znajduje się we wspaniałym, malowniczo położonym gotyckim zamku.Takie otoczenie sprawi, że każda kobieta poczuje się niemalże jak prawdziwa księżniczka adorowana przez swojego ukochanego księcia. Mimo prawdziwie historycznej przestrzeni Hotel Gniew ma bardzo nowoczesną ofertę. Do dyspozycji zakochanych są tam sucha sauna, jacuzzi, kąpiel w basenie, odprężające masaże oraz cała gama zabiegów pielęgnacyjno-regenerujących. Dzięki temu wybranka serca zostanie nie tylko wprowadzona w bajecznie romantyczny nastrój, ale będzie również zrelaksowana.

Jeśli przyszły narzeczony chce zaskoczyć swoją ukochaną czymś wyjątkowym, ma możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji proponowanych przez obsługę hotelu, jak np. romantyczny rejs gondolą. Takie okoliczności z pewnością sprawią, że zaręczyny będą absolutnie wyjątkowym przeżyciem.

Dla par, które cenią sobie aktywne spędzanie czasu i wspólną dobrą zabawę Hotel Gniew przygotował także ściankę wspinaczkową oraz nowoczesną, dwutorową kręgielnię.

Dzięki temu, że zamek jest położony w malowniczej okolicy, zakochani mają także możliwość wybrania się na urokliwą przejażdżkę rowerową Doliną Dolnej Wisły (na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów).

Hotel Gniew ma w swojej ofercie specjalne pakiety dedykowane dla zakochanych. W zależności od potrzeb i planów można wynająć luksusowy apartament, zamówić klasyczną, romantyczną kolację przy świecach, a nawet wybrać się na nastrojowy spacer po zamku w blasku płonących pochodni.

Dla miłośników historii nie bez znaczenia pozostanie fakt, że w bliskiej odległości od zamku znajduje się przepiękny pałac, który zakochany król Jan III Sobieski podarował swojej Marysieńce. To dobra wróżba dla wszystkich, którzy w tej okolicy chcą podarować swoim ukochanym pierścionki (i serca).

Pełna oferta Hotelu gniew jest dostępna pod adresem https://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-zareczyny. To z pewnością znakomity wybór, by zrobić najbliższej osobie niespodziankę, zorganizować niezapomniane zaręczyny, a także przeżyć romantyczną przygodę, która później będzie stanowić przepiękne wspomnienie na całe życie.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.