Nad polskim morzem działa wiele hoteli, które oferują swoim gościom różnego rodzaju atrakcje. Głównie wiążą się one z nadmorskim położeniem. W niektórych obiektach można jednak znaleźć bardziej niebanalną ofertę, na przykład pole golfowe.

Dobry hotel all inclusive – na co warto zwrócić uwagę?

Wybór odpowiedniego hotelu jest niezwykle ważną kwestią. W końcu jedziemy tam po to, aby wypocząć i spędzić miło czas, dlatego też powinniśmy dokładnie zapoznać się z ofertą danego obiektu, żeby nic nas nie zaskoczyło.

Dobry hotel all inclusive powinien mieć w ofercie pokoje o wysokim standardzie. W każdym z nich powinny znajdować się takie sprzęty jak telewizor czy też lodówka, a ponadto dostęp do Internetu i prywatnej łazienki. Przydatnym elementem wyposażenia bywa również sejf na kosztowności.

Nie bez znaczenia jest także odpowiednia kuchnia, szczególnie gdy jest to hotel dla dzieci. W niektórych obiektach możemy nawet znaleźć menu przygotowane z myślą o najmłodszych. Zresztą dorośli również lubią zjeść smacznie i zdrowo o każdej porze. W hotelowych restauracjach można więc znaleźć sezonowe potrawy, nie tylko mięsne, ale i wegetariańskie, a coraz częściej również wegańskie. Wszystko to, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania gości.

Jeżeli lubimy aktywnie spędzać czas, z całą pewnością zainteresuje nas hotel z basenem. Po intensywnym zwiedzaniu możemy bowiem popływać, aby się zrelaksować. Poza tym zabawy w wodzie są bardzo lubiane przez dzieci, szczególnie jeśli basen wyposażony jest w różnego rodzaju zjeżdżalnie.

A może hotel ze spa?

Idealną propozycją na spędzenie wolnego czasu dla pań jest hotel spa nad morzem all inclusive. Dobrym wyborem jest zlokalizowany w Międzyzdrojach Hotel Trofana. Jest to obiekt typu  wellness & spa. Oznacza to, że oferuje on kompleksowe zabiegi mające na celu nie tylko poprawę urody, ale i samopoczucia.

Trofana – hotel spa nad morzem – zapewnia swoim gościom pełną opiekę ze strony profesjonalnego personelu. Możesz skorzystać tutaj z różnego rodzaju masaży, a także zabiegów na twarz i ciało. Pozwolą Ci one nie tylko się zrelaksować, ale i poczuć ulgę w codziennych dolegliwościach.

Lubisz grać w golfa? Nie ma sprawy!

Coraz więcej osób lubi aktywnie spędzać czas, na przykład grając w golfa. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest hotel z polem golfowym.

Trofana to hotel z polem golfowym, który spełni oczekiwania nawet doświadczonych graczy, natomiast początkującym umożliwi naukę tej pasjonującej gry. Możesz tutaj skorzystać z 27-dołkowego pola golfowego klasy mistrzowskiej, a także pola treningowego oraz obszarów chipping i putting – greens. Co jednak ważne, kompleks golfowy zlokalizowany jest w odległości około 10 kilometrów od obiektu.

Jeżeli jesteś początkującym graczem bądź nigdy nie próbowałeś gry w golfa, możesz skorzystać z 9-godzinnego programu szkoleniowego. Obejmuje ono zajęcia teoretyczne, podczas których zapoznasz się z zasadami tego sportu, a także poznasz etykietę, którą kierują się gracze, a ponadto zajęcia praktyczne, w ramach których zapoznasz się z rodzajami kijów golfowych i dowiesz się, w jaki sposób uderzać w piłkę, aby trafić do dołka. Poznasz również takie odmiany gry jak putting, grę z bunkra oraz grę na polu w końcowej fazie. Na zakończenie kursu przystąpisz do egzaminu, który składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Po ich zdaniu uzyskasz Zieloną Kartę, czyli dokument, który uprawnia do wstępu na większość pól golfowych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Hotel z polem golfowym to znakomita propozycja dla całej rodziny. Dorośli mogą bowiem aktywnie spędzić czas podczas gry, a następnie zrelaksować się w strefie spa i zjeść smaczną kolację. Z kolei dla dzieci istotny jest basen z różnymi atrakcjami oraz dopasowane do ich potrzeb menu. Wszystko to możesz znaleźć w Hotelu Trofana zlokalizowanym tuż przy plaży w Międzyzdrojach.

Dodaj komentarz

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.