W ostatnim czasie przybywa na mapie Polski hoteli, które kierują swoją ofertę tylko dla dorosłych. Dlaczego tak jest? Kto korzysta z takich usług? Jak spędza się czas w hotelu dla dorosłych? Spróbujemy Wam dzisiaj odpowiedzieć.

Dlaczego dzieci nie wszędzie są mile widziane?

Dzieci – kochane pociechy, bez których nie wyobrażają sobie wyjazdu niejedna mama i niejeden tato. Ciągle zabiegane, niestety też często hałaśliwe.

Wielu z nas przyzwyczaiło się do ich obecności, tak, że praktycznie tego nie zauważamy. Warto jednak wiedzieć, że są też osoby, które na wakacjach chcą odpocząć w ciszy, bez zbędnego harmidru i nawoływania z różnych stron czegoś w rodzaju “Kasia gdzie jesteś?”, lub “Mamo nudzi mi się!”.

Dlatego też właściciele hoteli i pensjonatów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferują miejsca, gdzie dzieci nie będzie. I wbrew pozorom może niejednej mamie i niejednemu tacie też taki odpoczynek by się przydał. Chociażby na weekend.

Co oferuje hotel spa dla dorosłych?

Hotel spa dla dorosłych może oferować dokładnie takie same usługi jak ten, w którym dzieci są bardzo mile widziane. Oczywiście nie znajdziecie tutaj sali zabaw ani placu zabaw na świeżym powietrzu. Nie ma też brodziku w basenie ani dziecięcego menu w restauracji.

Hotel dla dorosłych nie zawsze jest obiektem dla osób powyżej 18 roku życia. Czasem aby do takiego miejsca przyjechać wystarczy lat 16 lub nawet nieco mniej.

Strefy wellness&spa oferują w takich hotelach bardzo często luksusowe zabiegi kosmetyczne, wyśmienite dania w restauracji, ale także sporo ciszy i prawdziwego ukojenia nerwów.

Do hotelu dla dorosłych można przyjechać nie tylko w parze z ukochanym (ukochaną) ale też z przyjaciółmi czy też z synem lub córką pod warunkiem, że osiągnęli odpowiedni wiek.

Pakiety promocyjne też tutaj są

W hotelach dla dorosłych podobnie jak we wszystkich innych często zauważycie w ofercie różnego rodzaju pakiety, dzięki którym w korzystniejszej cenie będziecie mogli wybrać się na przykład na zabieg spa. Właściciele będą na pewno się starać abyście byli z pobytu zadowoleni.

Dodaj komentarz