• Post category:Artykuły

Wymarzony urlop zbliża się wielkimi krokami – z okazji ferii zimowych wreszcie możemy wyjechać gdzieś z naszymi dziećmi. Oczywistym wyborem okazują się góry, jednak czy nie lepiej w zimowym okresie wyjechać do cieplejszych zakątków świata i zaznać raz jeszcze w tym roku kąpieli słonecznej? Sprawdź, gdzie najlepiej wybrać się w nadchodzącym roku z całą rodziną!

Kuba – ciepło w tropikach

Wczasy na Kubie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają promieni słonecznych i tęsknią za plażą. Na urokliwej wyspie nawet w zimę spotkamy się z temperaturą oscylującą w granicach 25-30 stopni, dzięki czemu wczasy na Kubie pomogą nam zapomnieć o smutnej, zimowej aurze. Słynne kubańskie kurorty zapewniają niepowtarzalną atmosferę; na wakacjach na Kubie z pewnością poczujemy prawdziwy tropikalny klimat. Niekończące się plaże otoczone ciepłą wodą i niesamowite widoki to tylko część atrakcji, które na nas czekają. Ponadto Kubańczycy są przyjaźni i niezwykle otwarci – Kuba to prawdziwy raj na ziemi!

Ibiza – imprezowe szaleństwo przez cały rok

Ibiza kojarzy się przede wszystkim z klubami, muzyką i dobrą zabawą. To miejsce stworzone dla imprezowiczów, którzy chcą wyszaleć się w tropikalnym miejscu przy okazji urlopu. Choć większość klubów zamykanych jest pod koniec sezonu w październiku, w samym sercu kraju nadal trwa niekończąca się zabawa. Nawet, jeśli zdecydujemy się na przelotny romans z Ibizą z okazji ferii, z pewnością powrócimy na nią w letnie wakacje. To wyspa pełna kurortów, udogodnień i atrakcji dla młodszych i starszych – jeśli lubisz szczyptę szaleństwa, Ibiza czeka właśnie na Ciebie!

Cypr – raj dla zwiedzających!

Cypr przyciąga turystów pięknymi, skalistymi wybrzeżami, pięknymi zabytkami i rozwiniętą infrastrukturą. To miejsce idealne dla turystów; przez cały rok spotkamy się tutaj z szeroką ofertą hoteli i atrakcji turystycznych. Jeżeli marzy nam się całodniowe opalanie, możemy nieco się zawieść – w okresie zimowym jest tu zbyt chłodno na szaleństwo na plaży. To jednak idealne miejsce dla osób, którzy szukają w okresie ferii miejsca, w którym nie jest ani zimno, ani gorąco – Cypr ma idealny klimat na odprężające, długie spacery, a nawet na intensywne zwiedzanie. Cypr to szczypta egzotyki dostępna dla każdego – zdecyduj się już dziś na ferie lub wakacje na Cyprze!

Oczywiście miejsca w najbardziej luksusowych hotelach należy rezerwować odpowiednio wcześnie. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zarezerwować z wyprzedzeniem letnie wakacje lub ferie zimowe, koniecznie sprawdź https://dreamtours.pl!

Dodaj komentarz