Jeżeli cały czas szukacie pomysłu na idealne ferie, które będziecie mogli spędzić Wy, rodzice, wraz ze swoimi dziećmi, koniecznie sprawdźcie, co przygotował dla Was pensjonat Tatra House. To znany pensjonat, znajdujący się na Krzeptówkówach – willowej dzielnicy Zakopanego. Czemu oferta ta jest taka wyjątkowa? Zapraszamy do dalszej lektury!

Pensjonat z klasą

To właśnie od niego chlelibyśmy zacząć. Znajduje się on w spokojnej okolicy, w drugiej linie zabudowań – dzięki temu możemy liczyć nie tylko na spokój, ale również na bezpieczeństwo, co jest tak ważne w przypadku wyjazdów z dziećmi. Od Krupówek dzielą nas raptem 3 km – trasę tę możemy pokonać w 20-25 minut spacerem lub w kilka minut samochodem, lub busem, które kursują w tamtym kierunku.

Do dyspozycji gości (których pensjonat może przyjąć około 60), czekają pokoje jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowe. Każdy z nich wyposażony jest, chociażby, w telewizor, posiada osobną łazienkę czy wyposażenie (klimatyczne!) z litego drewna. Dzięki temu każdy gość poczuję się tutaj wyjątkowo oraz co równie ważnie – komfortowo. Do dyspozycji wszystkich gości jest oczywiście szybki i darmowy internet Wi-Fi czy monitorowany parking.

Miłym dodatkiem jest również fakt, że widok z pokojowych okien po prostu zachwyca. Z jednej strony mamy widok na Tatry, z drugiej – na samą Gubałówkę.

Lokalna kuchnia

Na gości czekają oczywiście lokalne potrawy, wykonywane ze składników najwyższej jakości, do kuchni dostarczanych codziennie – dzięki czemu zawsze są one świeże. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego, następnie możemy zdecydować się na serwowane obiadokolacje – co ważne, po każdej z nich czeka na nas pyszne ciasto w ramach deseru!

Jeżeli ktoś z gości w trakcie dnia ma ochotę na pyszną kawę, czeka na niego kameralna kawiarenka!

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia nie tylko serwowanych potraw, ale również samego pensjonatu czy jego okolicy – serdecznie zapraszamy już teraz do odwiedzenia strony internetowej Krzeptowki.pl!

Ferie – oferta specjalna

W styczniu i lutym pensjonat Tatra House przygotował specjalną ofertę dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić w ich progach zimowe ferie. Oferowane są wyjazdy 7-dniowe, od weekendu do weekendu.

Na gości, którzy zdecydują się na wyjazd, czeka oczywiście 7 noclegów, 7 śniadań w formie bufetu szwedzkiego oraz 6 obiadokolacji.

Najważniejsze są oczywiście atrakcje dodatkowe, skierowane zarówno do rodziców, jak i oczywiście do ich pociech. W tym okresie każdy z odwiedzających może liczyć na:

• zimowy kulig, który zostanie zakończony wspaniałą kolacją przy ognisku, dodatkowo uświetnioną góralską muzyką oraz góralskimi tańcami,
• w przypadku chęci ponowienia ogniska lub organizacji grilla – dostęp od miejsca, które umożliwi to każdemu z gości,
• dostęp do wygodnych, doskonale oświetlonych leżaków, które znajdują się na tarasie pensjonatu,
• wyjazdy na stoki narciarskie, które odbywają się codziennie! Trwają one od godz. 9.00 do 16.00 i każdego dnia goście mają możliwość podjechać do innego kompleksu narciarskiego, na które składają się Nosal, Suche, Harenda, Szymoszkowi oraz oczywiście Witów.
• lodowisko dostępne dla wszystkich gości,
• skutery śnieżne – tylko dla osób dorosłych,
• sanki oraz tzw. ślizgi dostępne dla młodszych gości,
• kącik zabaw dostępny dla wszystkich dzieci
• wieczorną kinotekę dla dzieci, czyli bajki i filmy dla dzieci dostępne dla wszystkich najmłodszych oraz ich rodziców.

Jak widać, oferta przygotowana przez pensjonat jest bardzo szeroka i kompleksowa – dostosowana do potrzeb całych rodzin. Warto pamiętać, że na gości czekają również inne atrakcje, które oferuje tak wspaniałe miasto, jak Zakopane. Nie widzimy możliwości, aby przez tydzień ktokolwiek mógł się tutaj nudzić.

Ceny

Przejdźmy do kolejnej, niezwykle ważnej kwestii – są to oczywiście ceny. Cena za pobyt, dla osoby dorosłej, zaczynają się od 833 zł za osobę. Warto jednak pamiętać, że dla dzieci skierowane są liczne promocje cenowe. Sięgają one nawet 50%, a dzieci poniżej 3 lat spędzą czas w pensjonacie tatra House nawet bezpłatnie!

Aby poznać więcej szczegółów dotyczących samego pensjonatu, oferty przygotowanej na okres ferii oraz cen, które w tym czasie obowiązują – jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej pensjonatu!

Tymczasem życzymy wszystkim udanego wypoczynku!

Dodaj komentarz