Reklama i patronaty - nocuje.net

Reklama i patronaty - nocuje.net

Nocuje.net jest jednym z największych i najstarszych polskich portali turystycznych oferujących możliwość rezerwacji noclegów w gwarantowanej najniższej cenie. Portal ma ugruntowaną pozycję i rozpoznawalną markę czego dowodem jest duże i stale rosnące grono użytkowników strony. Jest to doskonałe miejsce na reklamę wszelkich produktów i usług związanych bezpośrednio lub pośrednio z szeroko pojętą turystyką.

 

REKLAMA

 

Oferujemy skuteczne metody promocji i reklamy oparte o wysoki współczynnik konwersji oraz mierzalne efekty. Proponujemy Państwu możliwość zamieszczenia sponsorowanego artykułu promocyjnego, reklamy w postaci banneru, widgetu oraz wsparcia kampanii na naszych profilach w social mediach.

Ponadto jako właściciel sieci portali tematycznych BlogKobiet.pl ( strona dedykowana dla aktywnych i nowoczesnych kobiet ) oraz MocnaStrona.com ( potężny serwis internetowy przeznaczony dla mężczyzn ) proponujemy Państwu możliwość przeprowadzenia wielkich i skutecznych kampanii również innych usług i produktów które trafią do szerokiego grona odbiorców.

 

PATRONAT

 

Zachęcamy również organizatorów imprez, wydarzeń oraz różnego rodzaju inicjatyw do współpracy na zasadzie bezpłatnego patronatu. W zamian za nasza reklamę oferujemy skuteczną promocję Państwa imprezy.

 

Osoby i firmy zainteresowanie współpracą zachęcamy co kontaktu przez dział ,,Skontaktuj się z nami przez nocuje.net care’’

 

Zapraszamy do współpracy!