Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uniknąć rozczarowania?
11-11-2010, 10:31 PM
Jak uniknąć rozczarowania?
Dział z praktycznymi poradami.

Masz problem? - jestem Tu aby Ci pomóc!
Cytat
01-09-2011, 10:38 PM
RE: Jak uniknąć rozczarowania?
najprościej jest jeździć w miejsca w których ktoś ze znajomych lub rodzinie już był, warto też czytać opinie i komentarze ( o ile ich autorami nie są sami właściciele co niestety często się zdarza )
Cytat
02-09-2011, 09:51 PM
marusha - święte słowa. amen Smile

ja dodam że warto wybierać miejsca noclegowe z dobrych portalu turystycznych - np takich jak nocuje.netSmile - podlizuje się?Smile

osobiście odradzam otowakacje.pl - dla mnie to miazga i 3 razy się zawiodłem totalnie!
Cytat
01-04-2012, 05:49 PM
Popieram, że należy korzystać z dobrych wyszukiwarek :-) Jednak najlepiej zawsze sprawdzała się (i sprawdza nadal) poczta pantoflowa :-) Należy również czytać wszystkie możliwe info na forum portali turystycznych - nasza wiedza o obiekcie zostanie także uzupełniona dzięki wystawionym tam komentarzom i opiniom :-) Jednak nie należy wykluczać indywidualnego podejścia do klienta i odrobiny szczęścia i wówczas może pani właścicielka z pensjonatu nie okaże się kapo z gestapo... :-)
Cytat
01-08-2012, 03:25 PM
wiesz ale komentarze często wystawiane są przez sam obiekt, to się nawet jakoś nazywa. Zleca się rożnym firmą poprawę wizerunku. Oni komplementują na różnych stronach i forach dane usługi czy produkty za kase więc tu bym uważał. Co do poczty pantoflowej to jasne, ale zwykle z przyczyn praktycznych ilość takich polecanych miejsc jest znikoma.

Właściciele muszą pamiętać że najlepszą reklamą dla obiektu jest wysoka jakoś usług i właśnie później poczta pantoflowa
Cytat
07-20-2014, 03:04 PM
Przede wszystkim warto sprawdzić, co inni piszą na temat danego noclegu (z pewnym dystansem, czarny E-PR niestety istnieje), po drugie ubezpieczyć się (a przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytać warunki umowy), i po trzecie pozytywnie się nastawiać (nie zakładajmy z góry najgorszego scenariusza).

http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turystyczne/zagranica
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości