Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowamania, czyli urlop na siodełku!
08-27-2012, 11:30 AM
Post: #1
Lightbulb Rowerowamania, czyli urlop na siodełku!
Rower nie jest żadnym nowym trendem, ani modą, która pojawia się i znika? Towarzyszy ludziom od lat, stajać się z podstawowego środka transportu ważnym elementem aktywnej turystyki i podstawą osiągnięcia zdrowego trybu wypoczynku a nawet sposobem na życie w narażonych na wieczne korki uliczne aglomeracjach.
Aby poznać dokładnie specyfikę i walory turystyczne rejonu w którym się znajdujemy można skorzystać z dwóch sposobów przemieszczania się:
pieszego bądź rowerowego. Oba gwarantują nam niesamowite przeżycia, oraz masę wrażeń, jednak jazda rowerem ma wiele dodatkowych zalet. Oprócz szybszego przemieszczania się, są to zalety głównie zdrowotne.
Będąc nad morzem, w uzdrowisku Ustka można z powodzeniem organizować wycieczki na Wydmę Orzechowską, do Poddąbia, Rowów, Jarosławca, nawet do dalej położnej Łeby zwiedzając przy okazji ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym i Skansen Klukach. Jest wiele leśnych duktów i ścieżek rowerowych w otaczających Ustkę lasach sosnowych, gdzie w trakcie przyspieszonego oddechu wywołanego jazda inhalujemy swój organizm mieszaniną jodu i zapachów żywicznych.
Aby to wszystko realizować nie trzeba przywozić ze sobą roweru. Noclegi Ustka wychodząc na przeciw oczekiwaniom,swych gości a także innych wczasowiczów uruchomiła wypożyczalnię rowerów, dzięki której każdy może
spróbować swych sił na nadmorskich szlakach Smile
A to mój, wysłużony, ale niezawodny "rumak" Wink
   

Pokoje Ustce dajemy przez cały rok funkcjonalne i tanie.
Cytat


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości