Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
11-11-2010, 10:56 PM
Post: #1
Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
Najlepsze Polskie wakacyjne miejscowości - podziel się swoją opinią!

Masz problem? - jestem Tu aby Ci pomóc!
Cytat
01-06-2011, 11:51 PM
Post: #2
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
zdecydowanie BIESZCZADY! łagodne do chodzenia, piękne dla oka! Polecam serdecznie! o dziwko ceny noclegów są znośnie ( korzystałem z noclegów w cenie 35zł /os )
Cytat
01-09-2011, 10:40 PM
Post: #3
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
ja jestem zdania iż za taką cenę ( 35zł ) oczekiwania powinny byc proporcjonalne do ceny, lepiej wydac 50-100zł ale miec pewność jakości i warunków
Cytat
01-10-2012, 10:52 AM
Post: #4
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
W większości przypadków to prawda, że cena jest adekwatna do warunków, ale nie zawsze... Przestrzegałabym przed takim generalizowaniem tej zasadyExclamation. Nie raz już się na niej przejechałam... Zapłaciłam jak za zboże, a jedyną atrakcją był... chleb ze smalcem... HuhI żeby to był jeszcze dobry, swojski smalec...Dodgy
Cytat
01-12-2012, 02:20 PM
Post: #5
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
Wszystko chyba zależy od oczekiwań. Nie można oczekiwać luksusu za 50zł ale ten też jest pojęciem względnym. ja osobiście wolę fajne kwatery prywatne za 60zł od osoby niż tylko nieco lepszy hotel za 200zł. Zaoszczędzone pieniądze wolę przeznaczyć na coś innego.
Z kwaterami jednak trzeba uważać bo to totalna samowolka, i nie podlegają żadnym przepisom etc.
Więc w przypadku ich wybory lepiej poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z ofertą - lub tak jak ja robię, zawsze mieć 2gie wyjście i dodatkowe adresy w przypadku gdy miejsce nie spełni moich oczekiwać.
Cytat
01-12-2012, 09:56 PM
Post: #6
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
Jak ktoś lubi kicz to polskie góry są idealne hahaha. a przy okazji fajny nocleg można tam mieć już za 35zł!
Cytat
02-09-2012, 04:19 PM
Post: #7
Thumbs Up RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
... Skalne Grzyby?Smile

Skalne Grzyby to zespół skałek piaskowcowych, ciągnący się na obszarze kilku kilometrów, wzdłuż północno-wschodniej krawędzi Gór Stołowych, w okolicach Batorowa, na wysokości 680 - 700 m n.p.m. Szlak zwany Szlakiem Skalnych Grzybów rozciąga się miedzy Batorowem a Radkowskimi Skałami. Część z nich, dzięki zróżnicowanej odporności budującego je piaskowca, w wyniku wietrzenia przybrała kształt grzybów - stąd nazwa całego kompleksu. Grzyby stoją w gęstym sosnowo - świerkowym lesie i sięgają do 3 / 4 wysokości drzew. Wiele skał, które posiadają kształty grzybów, maczug czy też bram ma swoje własne nazwy: Wrota, Głowa Psa, Młot Krucza skała. Przez ten niezwykle malowniczy teren prowadzi kilka szlaków, m.in. niebieski z Polanicy do Radkowa, czerwony z Karłowa do Wambierzyc, żółty z Radkowa do Dusznik. Do Skalnych Grzybów można dostać się drogą ze Szczelińca Wielkiego lub szlakiem z Wambierzyc. Zmotoryzowani goście mogą znaleźć parking przy Drodze Stu Zakrętów. Na parkingu są wyznaczone miejsca do piknikowania.

Linki dla zainteresowanych:
http://www.sudety.info.pl/atrakcje,10.html
Cytat
02-09-2012, 04:21 PM
Post: #8
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
... Karkonoskie Drezyny Ręczne?Smile

Karkonoskie Drezyny Ręczne to atrakcja Karpacza, znajdująca się na nieczynnej już stacji kolejowej. Atrakcja w sezonie letnim - lipiec, sierpień - czynna jest codziennie od godziny 10.00 do 20.00. Poza sezonem - na wcześniej ustalone zamówienie. Drezyna to niewielki pojazd szynowy napędzany siłą ludzkich mięśni, który niegdyś służył do przewozu ludzi lub materiałów przy pracach związanych z utrzymaniem torów. Linia kolejowa z Mysłakowic do Karpacza została otwarta 1 lipca 1895r. Do Karpacza docierały pociągi pośpieszne z Berlina i Amsterdamu. Linia została zelektryfikowana w 1934r. Tory kolejowe w Karpaczu są jednymi z najwyżej położonych w Polsce (544,3 m n.p.m.) i mają największe pochylenie (5,16%) na tradycyjnej kolei. W 2005 roku powstał pomysł reaktywowania linii 340 poprzez uruchomienie przejażdżek ręcznymi drezynami kolejowymi. Dzięki tym zapomnianym już pojazdom, można spróbować swoich sił na górskich szlakach kolejowych. Organizowane są również imprezy integracyjne, okolicznościowe.

Link dla zainteresowanych:
http://www.e-karpacz.pl/atrakcje/20/kark...yny_reczne
Cytat
02-09-2012, 04:33 PM
Post: #9
RE: Zakopane? Szczawnica? Szczyrk? a może..
... Wróblowy Głaz w Gierzwałdzie? Smile

Wróblowy Głaz, to pomnik przyrody, który znajduje się w sąsiedztwie miejscowości Wróble, skąd wzięła się jego nazwa. Jest to wielki głaz, leżący na południe od miejscowości Rychnowo, przy drodze prowadzącej do Gierzwałdu. Jego obwód wynosi ponad 11 metrów, a wysokość 2,5 metra. Głaz jest granitognejsem.
Cytat


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości