Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sopot? Ustka? Mielno? a może...
01-08-2012, 10:32 PM
RE: Sopot? Ustka? Mielno? a może...
Ja kocham mazury. Nie ma nic przyjemniejszego niż kraina wielkich jezior, las, woda, kajaki, ognisko do rana i poranna kąpiel w jeziorze o 6 rano... ehh
Cytat
02-18-2012, 11:14 AM
W zeszłym roku byłem niedaleko Łeby w miejscowości Sasino, cisza spokój blisko do morza pojechałem na próbę i się nie zawiodłem w tym roku też się tam wybieram //sasinodominik.pl/ nie ma takiego tłoku jak w co niektórych miejscowościach nadmorskich.
Cytat
02-25-2012, 11:39 AM
Jak morze, to tylko... Kołobrzeg Big GrinHeart

Molo w Kołobrzegu
Współczesne molo spacerowe w Kołobrzegu ma długość 220 metrów a jest szerokie na 9 metrów i. wznosi się 4,5 metra nad poziomem morza. Molo jest solidną konstrukcją żelazobetonową a na jego końcu jest przystań dla statków spacerowych. Historia kołobrzeskiego mola zaczyna się w XIX wieku. W 1881 roku zbudowano wówczas drewniane molo, na palach wbitych w dno morza, było ono długie na 100 metrów i posiadało kształt litery T. Nie przetrwało ono II Wojny Światowej, gdy to zburzono je razem z połączonym z nim nadbrzeżnym pałacem. Obecne nowe molo oddane do użytku w 1971 roku, stanowi jedną z głównych atrakcji turystycznych Kołobrzegu, jest miejscem spacerowym i punktem widokowym. Wejście na molo, od kwietnia do września, jest płatne 2 złote- bilet normalny, 1 złoty- bilet ulgowy. Od października do marca, wejście na molo w Kołobrzegu jest bezpłatne. Molo usytuowane jest, przy Alei Nadmorskiej - blisko Latarni Morskiej i Pomnika Zaślubin Polski z Morzem.

[Obrazek: 8208097_l.jpeg]

Link dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/watch?v=diBLJ6gDLG0
Cytat
05-04-2012, 06:23 PM
Witam po długiej przerwieSmile
Szkoda że tak mało Tu sie dzieje. Ja właśnie wróciłam z majówki a byłam w Rewalu i było naprawdę ok.
Jedyne co mi przeszkadza to wszechobecna tandeta w Polsce, mam tu na myśli jarmarczne stoiska, wszechobecne gofry i inne cuda..
pozdrawiam i polecam RewalSmile
Cytat
05-08-2012, 04:34 PM
Na Pomorzu jest całe mnóstwo bardzo atrakcyjnych miejscowości! I nie mówię tu tylko o tych najpopularniejszych. Poza takimi oczywistościami jak Jastarnia, Jurata, Hel, Krynica Morska, Łeba, Ustka czy Sopot, polecam np. Rowy albo miejscowości w Gminie Kosakowo. Miejsca z bogatą historią, ładnymi warunkami naturalnymi, świetnym klimatem (i nie chodzi tylko o warunki atmosferyczne!), ale także ciekawymi zabytkami i atrakcjami dla dzieciaków.
A co najważniejsze, ja nie lubię tylko wylegiwania się na plaży. Oczekuję, że podczas urlopu nie będę się nudzić (ani moje dziecko!)
Cytat
08-27-2012, 10:57 AM
A ja polecam zdecydowanie Ustkę! Dlaczego? Rok temu przyjechałem do tego uzdrowiska po kilkunastoletniej nieobecności i oniemiałem z wrażenia. Takich zmian na lepsze nie spodziewałem się nawet w najskrytszych marzeniach. To co było przed laty, czyli piękne, szerokie plaże, molo, port, latarnia i promenada nadmorska zostało wzbogacone o nową zabudowę pasującą do starej urbanistyki miasta. Skwery,deptaki, ścieżki rowerowe stworzyły bogatą ofertę dla chcących czynnie wypoczywać nad morzem. Dla chcących się "wyszumieć"tutejsze kluby, puby i tawerny stworzyły bardzo sprzyjające ku temu warunki.Poza tym w Ustce jest sporo rzeczy, które warto obejrzeć. Do takich miejsc zalicza się bunkry Bluchera, III molo, latarnię morską, Muzeum Piekarnictwa i Cukiernictwa, jedyny w Polsce dworzec PKP gdzie kasa jest usytuowana na I piętrze, letnia rezydencja Otto von Bismarcka.
Do tego co roku w Ustce jest mnóstwo imprez sportowo-kulturalno-oświatowych.
W Ustce nie ma szans na nudę! Smile

Pokoje Ustce dajemy przez cały rok funkcjonalne i tanie.
Cytat

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości