Forum serwisu nocuje.net
sylwester studencki ŁEBA PARTY CAMP 2013 - Wersja do druku

+- Forum serwisu nocuje.net (http://nocuje.net/forum)
+-- Dział: Turystyka i wypoczynek (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Nad morzem.... (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: sylwester studencki ŁEBA PARTY CAMP 2013 (/showthread.php?tid=24596)sylwester studencki ŁEBA PARTY CAMP 2013 - kasiapc - 11-30-2012 04:32 PM

Najlepszy nadmorski sylwester Łeba Party Camp!
2012/2013!

Już po raz 6 zapraszamy na Studenckiego Sylwestra Łeba Party Camp 2012!
Jeżeli jesteś zapalonym klubowiczem, studentem, absolwentem, lubisz poznawać nowych ludzi i nie wiesz jeszcze co zrobić w ostatnie dni w roku... a może po prostu ukończyłeś co najmniej 18 lat i chcesz zabawić się w dobrym towarzystwie w Sylwestra?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie... dołącz do najbardziej imprezowych studentów z całej Polski i jedź z nami na sylwestrowy wyjazd studencki - Łeba Party Camp 2012 / 2013 !!!

Takiego mix-u imprezowiczów na imprezie studenckiej z całej Polski nigdzie indziej nie spotkasz!

Ponad 600 studentom i ich przyjaciołom z kraju i zagranicy, będą również towarzyszyć nasi DJ - Rezydent letniego klubu Euphoria z Łeby - DJ WEN KROY!.

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was mnóstwo konkursów (turnieje sportowe i pokera) i atrakcji (pokazy tancerek, konkursy w klubie), imprezy od rana do rana i wiele innych ciekawych atrakcji w studenckim klimacie.

To wszystko przeżyjesz podczas 2 dni i nocy na imprezach w największym Sylwestrowym Miasteczku Studenckim na 2 salach klubu Euphoria w Łebie!

Ilość miejsc ograniczona, zapisz się już dziś!