Patronaty

CZYM SĄ PATRONATY I DLACZEGO WARTO Z NICH KORZYSTAĆ?

Patronat to wzajemna korzyść, sposób na darmową reklamę, wzrost wiarygodności oraz dotarcie do szerszej grupy potencjalnych zainteresowanych. W praktyce oznacza iż my reklamujemy Twoje wydarzenie/miejsce a Ty reklamujesz nasz serwis podczas jego trwania. Patronując jakiemuś miejscu/wydarzeniu dajemy własną rekomendację, dlatego też kluczową sprawą jest odpowiednio wysoki poziom danego wydarzenia, w praktyce podejmujemy się patronatu jedynie wartościowym i profesjonalnie przygotowanym wydarzeniom oraz ciekawym miejscom. Objęcie patronatu przez portal evisit.pl nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami ponoszonymi przez naszego partnera.

CO KONKRETNIE MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

  • Twoją reklamę na naszych stronach – bannery, artykuły reklamowe, mailing reklamowy
  • Prawo do używania naszej marki jako oficjalnego partnera
  • Pomoc naszego copywritera i grafików
  • Materiały informacyjne i reklamowe
  • Uczestnictwo w programie evisit.pl TravelersClub
  • i wiele innych!...

CHCESZ ABY NOCUJE.NET OBJĄŁ TWOJ PATRONAT?

Nic prostszego, oferujemy kompleksowe rozwiązania darmowej promocji Twojego wydarzenia / miejsca. Wystarczy że wyślesz nam maila z opisem i terminem przedsięwzięcia a nasz konsultant zgłosi się do Ciebie w celu ustalenia szczegółów i nakreślenia możliwie najlepszego rozwiązania.

Oferujemy możliwość objęcia patronatem imprezy, miejsca, wydarzenia w zamian za reklamę strony evisit.pl jako oficjalnego danego wydarzenia / miejsca na wszelkich materiałach promocyjno-reklamowych takich jak plakaty, reklamy w mediach, ulotki i inne.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o skorzystanie z działu KONTAKT

REKLAMY ADSENSE

Noclegi w Sopocie, Zakwaterowanie w Sopocie, Kwatery w Sopocie, Pokoje w Sopocie, Apartamenty w Sopocie
Twoja strona www