CERTYFIKAT JAKOŚCI NOCUJE.NET

"Certyfikat jakości NOCUJE.NET" jest autorskim programem portalu NOCUJE.NET którego celem jest nagradzanie obiektów noclegowych oferujących najlepszą jakość usług.
W ramach programu wybrane obiekty noclegowe będące w bazie NOCUJE.NET otrzymują specjalne wyróżnienie potwierdzające spełnienie najwyższych standardów oferowanych usług w których oceniamy: ofertę obiektu, poziom czystości, poziom obsługi gości, komfort, lokalizację oraz weryfikujemy opinie dotychczasowych gości.certyfikat


Dzięki certyfikatowi potencjalni goście mają pewność, iż wybrany przez nich obiekt zapewni im wysoką jakość oferowanych usług. Niezależnie czy wybieramy duży hotel czy niewielką kwaterę turystyczną możemy być pewni, że nasz wyjazd będzie udany i tym samym unikniemy niepotrzebnego rozczarowania.

Starannie sprawdzamy i weryfikujemy wszystkie obiekty ubiegające się o nasz certyfikat, dlatego też raz przyznany certyfikat może zostać odebrany w przypadku pogorszenia się jakości usług danego obiektu lub wyraźnych sygnałów gości świadczących o niezadowoleniu z pobytu.

Jeżeli są Państwo właścicielami obiektu lub osobami decyzyjnymi w zakresie zarządzania bądź marketingu i chcą Państwo otrzymać powyższy certyfikat tu uprzejmie prosimy o kontakt z naszymi opiekunami obiektów ( przez dział KONTAKT ). Przyznanie certyfikatu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi finansowymi zobowiązaniami, warunkiem natomiast jest spełnienie naszych wewnętrznych norm jakościowych i aktywna oferta na portalu NOCUJE.NET

Jeżeli natomiast są Państwo osobami szukającymi ofert noclegowych to tak jak napisaliśmy powyżej - obiekty posiadające ,,Certyfikat jakości NOCUJE.NET'' gwarantują wysoka jakość świadczonych usług. Niemniej jednak, jeżeli spotkają się Państwo z obiektem który posiada wspomniany certyfikat i nie będą Państwo zadowoleni z pobytu to w takim przypadku bardzo prosimy o kontakt. Państwa opinia i uwagi są dla nas bardzo ważne.

REKLAMY ADSENSE

300x50
Noclegi w Sopocie, Zakwaterowanie w Sopocie, Kwatery w Sopocie, Pokoje w Sopocie, Apartamenty w Sopocie
Twoja strona www