O nasKIM JESTEŚMY?


Witamy na stronie nocuje.net! Dziękujemy za odwiedzenie naszego portalu. Mamy nadzieję, iż dzięki nam Twój wyjazd będzie udany. Strona powstała aby pomóc w wyborze miejsca noclegowego oraz wszelkich usług czy atrakcji związanych z turystyką w danej destynacji. Naszą główną ideą jest łączenie osób posiadających miejsca na nocleg z tymi które ich poszukują.

Naszymi oficjalnymi partnerami są renomowane organizacje turystyczne takie jak Krynicka Organizacja Turystyczna, Wiślańska Organizacja Turystyczna czy LOT Mazury Południowe. Nocuje.net jest też strategicznym partnerem wielu targów i wydarzeń z branży turystycznej. Zgodnie z naszą polityką opartą o zasady odpowiedzialności społecznej aktywnie wspieramy wiele akcji społecznych i charytatywnych.

Nocuje.net to pierwszy portal turystyczny dostępny na telefony komórkowe i urządzenia mobilne. Nasz portal turystyczny jest też jedynym serwisem posiadającym własne (!) obiekty noclegowe.

Zapraszamy do współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Właścicielem portalu nocuje.net jest grupa TKI

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego drugiego portalu oferującego rezerwację hoteli na całym świecie w najniższych cenach bez potrzeby posiadania karty kredytowej: GetHotels.plNasza oferta w psd

CZYM JEST NOCUJE.NET?


Nocuje.net jest rozbudowaną i zaawansowaną platformą internetową której ideą jest oferowanie wszelkich niezbędnych oraz dodatkowych usług bądź informacji przydatnych dla każdego turysty lub osoby wybierającej się w podróż.

nocuje.net jest projektem wysokobudżetowym i długofalowym, opartym na solidnych podstawach. Do naszych oficjalnych partnerów należą także najlepsze i sprawdzone firmy jak; esky.pl, voyager.com sp.z.o.o, Signal Idunia, booking.com, fly.pl czy bankier.pl

Portal stworzyliśmy na podstawie własnych doświadczeń i zapotrzebowania na jedno miejsce ze wszystkimi ofertami noclegowymi, biletami lotniczymi, autokarowymi, usługami pokrewnymi, ubezpieczaniem podróżnym, poradnikami, artykułami, miejscem dyskusji i wiele wiele więcej...

Mamy nadzieje ze nasz portal spełnia Państwa oczekiwania i jest przydatnym narzędziem w oferowaniu a także wyszukiwaniu usług związanych z turystyką.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy propozycji współpracy prosimy skorzystać z działu ,,kontakt''

zespół serwisu nocuje.net

REKLAMY ADSENSE

300x50
Noclegi w Sopocie, Zakwaterowanie w Sopocie, Kwatery w Sopocie, Pokoje w Sopocie, Apartamenty w Sopocie
Twoja strona www